CoD Modern Warfare 2 alınır mı?

R. Berat YAŞAR

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 7 5800x3D / Gigabyte X570 Aorus Elite (Rev 1.0) / Corsair Vengeance 16GB(2x8GB) 3200Mhz CL16 /PowerColor Red Devil RX 6750XT OC- MSI NVIDIA GeForce RTX2070 Gaming Z / ADATA 256GB XPG SX6000 PRO NVMe M.2 SSD / Seagate BarraCuda 2TB 7200RPM 256MB HDD / CM MasterLiquid ML240L / Dark N10 PRO / High Power 850W 80+ Gold 14cm
Meslek
Harita Mühendisi
Merhaba, normalde Warzone modunu sürekli oynuyorum ancak buraya sürekli para yatırıp oyun içi skin almaktansa multiplayer modunu satın alıp içerisinden verdiği değerli eşyaları kullanmak mantıklı olur mu? Ve 3-4 ay sonra Warfare 3 çıkartacak diyorlar, bu bilgi doğru mu?

Steam'de warfare 2 ücretsiz diye biliyorum.

Hocam ücretsiz olsa ben neden alınır mı? Yazayım. Steam'de 1000₺den 600₺ ye düştü şu an modern warfere II diye aratınca çıkıyor direk 2 yazınca olmuyor.

Hocam siz görmemişsiniz veya aynı konudan bahsetmiyoruz

Ekran görüntüsü 2023-08-02 122113.png

Play CoD Wazone 2.0 Free Click here yazıyor oraya tıkla

Hocam Steam üzerindeki Warzone modu için ücretsiz olanı. Hikaye ve Multiplayer modu ücretsiz değil. Şu an için indirim yaptılar fakat eylül Ekim gibi CoD yeni oyununu çıkarttığı için ondan dolayı indirime giriyor. Ben de Diablo 4 alınca indirimde CoD görünce alıp almamak arasında kalmıştım. Bence eylül Ekim arasında yeni oyunu çıkmış olur ben onu bekleyeceğim. Muhtemelen sıra Black Ops sırasında yani Cold War'ın yenisi çıkabilir. Zombi modu avantajı olduğundan daha keyifli oluyor.

Hocam Steam üzerindeki Warzone modu için ücretsiz olanı. Hikaye ve Multiplayer modu ücretsiz değil. Şu an için indirim yaptılar fakat eylül Ekim gibi CoD yeni oyununu çıkarttığı için ondan dolayı indirime giriyor. Ben de Diablo 4 alınca indirimde CoD görünce alıp almamak arasında kalmıştım. Bence eylül Ekim arasında yeni oyunu çıkmış olur ben onu bekleyeceğim. Muhtemelen sıra Black Ops sırasında yani Cold War'ın yenisi çıkabilir. Zombi modu avantajı olduğundan daha keyifli oluyor.

Açıkçası ben warfereninde yenisi çıkacak diye duymuştum o zaman direk o çıkanı alırım şimdi buna boşuna para vermiyeyim.

Elimde Modern Warfare 3 - Vault Edition kodu var. Kod Battle net platformu için geçerli. Uyguna satıyorum ilgilenenler özel mesajdan yazabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı