Çözüldü CoD Modern Warfare Remastered siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AyarsıZZ

Hectopat
Makaleler
1
RAM
2x8 3200 MHz CL 16 (RAM'leri 2666 MHz değerinde kullanıyorum)
Ekran kartı
GTX 1660 Super
Anakart
B450M H
İşlemci
Ryzen 5 3500X
Dün orta doğu'da geçen bir bölümü tamamladım, sonraki bölüme geçerken oyundan attı ve tekrar girmeyi denemedim, bugün tekrar girmeye çalıştığımda oyunu güvenli modda başlatmamı söyledi ve ona rağmen oyuna giremedim, siyah ekranda kalıyor ve sesler kesiliyor. Güvenli modda başlatmadan girmeyi denedim ve yine aynısı oldu. Bazı kişiler bu durumu VPN açarak oyuna girdiğini, sonrasında gelen güncellemeyi yaparak düzelttiğini söylemiş onu da denedim olmadı. Ne yaparsam yapayım bölümün yüklenmesine çok az kalmışken sesler kesiliyor ve görüntü tamamen gidiyor, sadece siyah ekran oluyor. Bu durumda da oyunu kapatmaktan başka yapabileceğim bir şey yok, bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Böyle bir video buldum YouTube'a yazınca.
Bu videoyu ve buna benzer en az 5 - 6 video daha izledim, hiçbir çözüm işe yaramıyor. "The Bog" isimli göreve geçmeye çalışıyorum ve oyun o görevi yükleyemiyor, saçma sapan hatalar veriyor. "Devam et" dediğim zaman donuyor ve kapatmak zorunda kalıyorum, "görev seç" kısmından seçtiğim zaman fatal error veriyor ve kendini kapatıyor.

Çözümü buldum, "preload shaders" ayarını kapatınca sorun düzeldi. Şu an rahat bir şekilde oynayabiliyorum.
Böyle bir video buldum YouTube'a yazınca.
Bu videoyu ve buna benzer en az 5 - 6 video daha izledim, hiçbir çözüm işe yaramıyor. "The Bog" isimli göreve geçmeye çalışıyorum ve oyun o görevi yükleyemiyor, saçma sapan hatalar veriyor. "Devam et" dediğim zaman donuyor ve kapatmak zorunda kalıyorum, "görev seç" kısmından seçtiğim zaman fatal error veriyor ve kendini kapatıyor.

Çözümü buldum, "preload shaders" ayarını kapatınca sorun düzeldi. Şu an rahat bir şekilde oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı