CoD MW3 alınır mı?

Multiplayer hoşunuza gittiyse alın derim.
Zaten sırf online için piyasaya sürüyorlar herhalde, yanına da dandik bir hikaye uyduruyorlar. Elinizde hiçbir online COD yoksa, maddi durumunuz bunun için elverişliyse alınabilir. Size bağlı bir durum bu, bir oyuna 2K verebilecek birisi misiniz, değil misiniz?

Merhaba, yeni çıkan oyunu almayı düşünüyorum. Beta'da çok keyif aldım. BF2042 de aldım ancak BF'ye giresim gelmiyor, epey kötü geliyor. Sadece Online için, günde 1-2 saat oynamak için alınır mı sizce?

MW III de MW 2 de olan birkaç oyun modu yok onun haricinde bir eksisini gormedim. Aşırı sariyor oyun fakat ayni haritalari surekli oynamakta bayiyor. Optimizasyonu gayet iyi Warzone da Ultra da 100 FPS ustu gecemezken harita fark etmeksizin 120-140 FPS aliyorum. Eger Warzone oynuyorsanız oradaki silah ilerlemeniz vb. CoD MW III aktariliyor sadece seviye 1'den basliyorsunuz ve Warzone da olmayan silahlari acmak icin level kasiyorsunuz. Oyun ici iletisim biraz sıkıntılı sesli sohbet diye bir şey yok cunku kimse konusmuyor buyuk ihtimal arkadaslariyla giriyorlar kendi aralarinda konusuyorlardir. Gunde 1-2 saat icin 2k vermek suanki piyasada cok sacma gelebilir ama uzun sure guncelleme alacagini dusunursek hala mw aliyor cunku guzel bi yatirim olabilir cod hastasi iseniz. Cod mw iii alirsaniz mw ii mw cold war falan gelmiyor onlari oynatmiyor. Yanlis hatirlamiyorsam cod mw sahipleri cold war oynayabiliyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı