CoD MW3 Türkçe yama var mı?

furkansama

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. CoD MW3 2023 için Türkçe yama bulunuyor mu? Oyunu almak istiyorum fakat Türkçe yama yoksa gereksiz yere para yüklemeyi düşünmüyorum. Türkçe yama varsa link atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yok hocam MW1 MW2 MW3 Türkçe yama mevcut degil. Single surumlerini oynuyor olsaniz belki bir ihtimal 1 ve 2'nin olabilir ama Online icin imkansiz cunku surekli yeni gorevler materyaller geldigi icin yamaninda surekli guncel tutulmasi gerekiyor bu da imkansiza yakin. Sadece Single takilicam diyorsaniz eger turkce dublaj vardi sanirim diye biliyorum yanlisim varsa affola.

Yok hocam MW1 MW2 MW3 Türkçe yama mevcut degil. Single surumlerini oynuyor olsaniz belki bir ihtimal 1 ve 2'nin olabilir ama Online icin imkansiz cunku surekli yeni gorevler materyaller geldigi icin yamaninda surekli guncel tutulmasi gerekiyor bu da imkansiza yakin. Sadece Single takilicam diyorsaniz eger Türkçe dublaj vardi sanirim diye biliyorum yanlisim varsa affola.

Özür dilerim anlatamadım. MW3'ün hikayeli modunu oynayacağım. Online için yama aramıyorum.

Arkadaşlar merhaba. CoD MW3 2023 için Türkçe yama bulunuyor mu? Oyunu almak istiyorum fakat Türkçe yama yoksa gereksiz yere para yüklemeyi düşünmüyorum. Türkçe yama varsa link atarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Oyun çıkalı kaç gün oldu ? Sence var mıdır ?

Geri
Yukarı