CoD oyunları pahalı

Bu arada Activision %50 altında çok nadir indirim yapıyor. Ama EA, Ubisoft, Rockstar gibi eski oyunlarının fiyatlarını arşa çıkarmıyor. Ya unuttuğundan ya da senelik CoD çıkarıp inanılmaz para kazandığından pek umursamıyor. Take-two yani Rockstar'ın sahibi mesela eski oyunları tamamen kaldırıp, çoğunlukla hataları olan Remastered sürümlerini yüksek fiyata satmaya zorluyor.

Ghosts sorun çıkaracaktır. Aslında grafik motorunun üstüne çok bir şey koymuyorlar. Ama optimizasyonu kötü ve donanım sattırmak için 6 GB bellek şartı gibi bir saçmalık ile geliyordu. @WolreaG

Bağlantıdaki oyunları o sistemle rahatça oynayabilirsin.

Ben ghostu EBA canavarımla oynamıştım sıkıntı yoktu sonradan bir şey olmuş ise bilemiyorum.

18 yıllık oyuna 36 lira mı ucuz?
Maalesef günümüz gerçeği bu oldu artık. Adam bizim ülkemize göre2 dolara yani kendi ülkesinin para biriminde bir kutu kola parasına, iki adet bozuk paraya satıyor oyunu daha ne yapsın diyorum ben içimden. Bizi bu hale getirenler utansın.

1 paket sigara parası... Bir hamburger bile alamayacağınız para. Makul bir şehirde(İstanbul hariç) toplu taşımayı günde 2-3 kez kullansanız vereceğiniz para... Kalabalık bir ailede yaşıyorsanız günlük alacağınız 6 ekmeğin parası vs...

4-5 sene önceye kadar cidden bunların fiyatları pahalı gelirdi. Ama diğer oyunlar gibi zam yemediler ve artık ucuz bile sayılabilirler. Zamlı hallerini düşünün bir de isterseniz.

Geri
Yukarı