CoD Warzone 1366X768 çözünürlüğünün olmaması

Lejax

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: RTX 4060
CPU: Ryzen 7 7735HS
RAM: 24GB 4800 MHz DDR5
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi - Öğrenci
Arkadaşlar CoD Warzone'da çözünürlüğü 1366X768 yapmak istedim ama bulamadım. Wide 16:9 da denedim ama öyle bir seçenek çıkmıyor. Ben de masaüstünden yapayım dedim ama bu çözünürlük orada da yok. Ne yapabilirim? Normal ekran çözünürlüğü 1920X1080.

Oyunu hiç oynamadım bilmiyorum ama oyunun klasörlerini kurcalamayı denesen belki ayarların olduğu klasör bulursun. Daha sonra da ordan çözünürlüğü 1366x768 olarak değiştirmeyi deneyebilirsin. Eğer bu işlemi yaparsan ban yedirir mi onu da hiç bilmiyorum söyleyeyim ama sanmam.
He bide masaüstünde de yok derken sağ tıklayıp görüntü ayarlarındakini kastediyorsan sanırım oraya çözünürlük eklemek için programlar vardı.

Evet öyle olduğunu düşünüyorum ancak yine de sonra benim yüzümden birine birşey olmasını istemiyorum. :D Ben bu yöntemi Fortnite'da ve Valorantta uygulamıştım.

1366x768 oynamak istemenizin sebebi nedir? onun yerine 1600x900 (900P) veya 1280x720 (720P) de yapabilirsiniz.
Böyle bir ayar da yok maalesef. 720P yapınca görüntü çok kötü 1680x1050 yaptığımda ise kasıyor.
Oyunu hiç oynamadım bilmiyorum ama oyunun klasörlerini kurcalamayı denesen belki ayarların olduğu klasör bulursun. Daha sonra da ordan çözünürlüğü 1366x768 olarak değiştirmeyi deneyebilirsin. Eğer bu işlemi yaparsan ban yedirir mi onu da hiç bilmiyorum söyleyeyim ama sanmam.
He bide masaüstünde de yok derken sağ tıklayıp görüntü ayarlarındakini kastediyorsan sanırım oraya çözünürlük eklemek için programlar vardı.
Config dosyalarında çözünürlüğün oynanması hiçbir oyunda ban sebebi değildir.
Bu arada bu güzel bir yöntem. Generals ismindeki eski bilgisayar oyununda işe yarıyor.
Dediğiniz şekilde yaptım ama oyunu açtığımda çözünürlük 1440x900 oluyor. Ayrıca düşündüğünüz için teşekkür ederim.

Böyle bir ayar da yok maalesef. 720P yapınca görüntü çok kötü 1680x1050 yaptığımda ise kasıyor.

Dediğiniz şekilde yaptım ama oyunu açtığımda çözünürlük 1440x900 oluyor. Ayrıca düşündüğünüz için teşekkür ederim.
Eğer config'in not defterine sağ tıklayıp özelliklere basıp salt okunur yaparsanız oyuna girdiğinizde 1366x768 olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı