Çözüldü CoD Warzone her girişte görüntü ayarları sıfırlanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Herixa

Hectopat
Merhaba, oyunda kendi ayarlarımı ayarladıktan sonra oyuna çıkıp girince görüntü ayarlarım sıfırlanıyor. Neden kaynaklı olabilir? Bir ayarı mı ayarlamadım? Desteklerinizi bekliyorum.

Çözüm
İlk önce oyuna gir ayarlarını yap ve kapat, sonrasında ise C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players lokasyonundaki klasörün içindeki her şeyi seç ve sağ tıkla özellikleri aç, alt tarafta "Salt Okunur" seçeneğine tıkla ve aktif et, bundan sonra o dosyalar üzerinde bir daha değişim yapılamayacağı için ayarlarında her oyunu açışında önceden yaptığın ayara dönecek.
İlk önce oyuna gir ayarlarını yap ve kapat, sonrasında ise C:\Users\Kullanıcı Adı\Documents\Call of Duty Modern Warfare\players lokasyonundaki klasörün içindeki her şeyi seç ve sağ tıkla özellikleri aç, alt tarafta "Salt Okunur" seçeneğine tıkla ve aktif et, bundan sonra o dosyalar üzerinde bir daha değişim yapılamayacağı için ayarlarında her oyunu açışında önceden yaptığın ayara dönecek.

Çözüm
Peki hocam bu ayarları yaptıktan sonra başka bir ayarımı değiştirisem aynı işlemi tekrar yapmam gerekir mi?

Peki hocam bu ayarları yaptıktan sonra başka bir ayarımı değiştirisem aynı işlemi tekrar yapmam gerekir mi?

Bu ayarı yaptıktan sonra oyun içi istediğin gibi grafik ayarını değiştirebilirsin, atıyorum sen 1080p High ayarlarda bu dosyayı "Salt Okunur" yaptığında oyun içi hep bu ayarda gelecek ama istersen değiştirip 1440p Low'a alabilirsin fakat oyunu kapatıp açtığında geri 1080P High'a dönecektir.

Geri
Yukarı