CoD Warzone kaç GB alan kaplıyor?

DeliDivane

Hectopat
120 GB boş yerim var. Warzone indirmeye düşünüyorum şu an Battle.net de oyun 90 GB görünüyor. Multiplayer falan dahil mi? Bir bilgim yok sizlerin fikirlerini almak istedim.

Multiplayer'a sahipseniz ikisini de iniyor ben de merak etmiştim baktığımda ikisi de yüklenmişti yani 2'si de dahil. Kaç gb olduğu konusunda bilgim yok yüklemeyi denerseniz gözükür diye düşünüyorum. Ama evet 2'si de dahil.

Multiplayer'a sahipseniz ikisini de iniyor ben de merak etmiştim baktığımda ikisi de yüklenmişti yani 2'si de dahil. Kaç GB olduğu konusunda bilgim yok yüklemeyi denerseniz gözükür diye düşünüyorum. Ama evet 2'si de dahil.

Dostum oyun ücretsiz diye biliyorum Battle Royale oynamak için ücret mi ödemem gerekiyor.

Dostum oyun ücretsiz diye biliyorum Battle Royale oynamak için ücret mi ödemem gerekiyor.
Yok hocam ücretsiz. Arkadaş karıştırmış. 84,8 GB kaplıyor şuan bende.

Multiplayer'a sahipseniz ikisini de iniyor ben de merak etmiştim baktığımda ikisi de yüklenmişti yani 2'si de dahil. Kaç gb olduğu konusunda bilgim yok yüklemeyi denerseniz gözükür diye düşünüyorum. Ama evet 2'si de dahil.
Eskiden ikisi yükleniyodu şimdi tek.

Geri
Yukarı