CoD Warzone Mobile iPhone 8'de açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Eymen AYDAY

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Biliyorsunuz ki bu gece CoD: Warzone iOS ve Android'e çıktı. Ben ön kayıt yaptırmıştım ve gece kendi kendine yüklenmiş. App Store'da sistem gereksinimlerinde sadece iOS16+ yazıyor ve Warzone'un kendi sitesinde iOS16 3GB RAM(iPhone 8) yazıyor ama oyuna girmeyi denediğimde sisteminle uyumlu değil diyor. iPhone 8 de 2 GB RAM var evet RAM tarafında kaldırmıyor ama sitede (iPhone 8) yazıyor bu benim kafamı karıştırdı konuya açıklık getirirseniz sevinirim.

Oyunun çıkması için o kadar bekle tam bir hayal kırıklığı açılsa bile görüntü ve FPS tatmin etmeyecek. Fiyasko.

iPhone 11 acayip kasıyor. Bence gerek bile yok yüklemene ben şahsen kaldırdım oyunu hüsran oldu bemim için.

Çoğu Android cihazda denedim S23 Ultra olsun iPhone 14 Pro olsun hepsinde kasıyordu grafikleri berbat ben ödülleri alıp sildim.

Çoğu Android cihazda denedim S23 Ultra olsun iPhone 14 Pro olsun hepsinde kasıyordu grafikleri berbat ben ödülleri alıp sildim.
iPhone 11 acayip kasıyor. Bence gerek bile yok yüklemene ben şahsen kaldırdım oyunu hüsran oldu bemim için.
Benim A34 telefonda bile grafiklerde en fazla düşük seçebiliyorum.
Erteleye erteleye bu kadar uzun süre beklettiler sonuç hüsran..

Oyunun açıklama kısmını okurken biraz daha dikkatli ol. Evet, minimum iOS 16 gerektiriyor fakat parantez içinde iPhone 8'in hariç olduğu belirtilmiş. Oyunu yükleyebilmek için iPhone X veya daha yüksek cihaz gerekir.

Geri
Yukarı