CoD: Warzone PS4 kapanıyor

erayb0

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, PlayStation 4'ümde bundan 2 ay öncesine kadar gayet rahat ve sorunsuz Call of Duty: Warzone oyununu oynayabiliyordum. Ancak son zamanlarda ne zaman bomba-flash-stun atsam, loadout fişeği atsam hatta yerden silah alsam oyun hata vermeden aniden kapanıyor. İstisnasız her oyun oluyor, geç-erken, warm up herhangi bir zamanda ancak her oyunda gerçekleşiyor. Oyunu silip yükledim, safe Mod'da veritabanını sıfırladım, elimden gelen her şeyi yaptım ancak sorun düzelmedi. Forumlarda, YouTube'da bu sorun hakkında hiçbir bilgi bulamıyorum, bu sorunu sanırım sadece ben yaşıyorum. Donanımsal bir sorun da olabilir ancak sadece Warzone'da olması ilginç. Bu konu hakkında yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler. (forumda yeniyim yanlış yerde yanlış konuyu açmış olabilirim affola...)

Yardımcı olmak isterdim fakat ben ps4 yerine pc'de sorum yaşıyorum, bendeki hata da hemen hemen aynı 30-40 dakika sonra oyun donup mavi ekran veriyor ve çöküyor ama normal multi maçlarda hiçbir sıkıntı yok. Sistemim gayet yüksek olmasına rağmen oyunun hata vermesi çok ilginç ve hala sorunu çözemedim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı