Sürprizbozan CoD'da Ghost

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünyanın en saçma duyarıdır. Tek bir oyunda sadece oyunun yarısında gördüğümüz bir karaktere bu kadar duygu beslemeye gerek yok. Oysaki Sandman, Price için ekibini ve kendini feda ediyor. Soap Yuri'yi kurtarırken canından oluyor. Gaz savaşırken ölüyor. Griggs bizi korurken ölüyor. Fakat bunların hiçbiri konuşulmuyor.

Hocam bakın anlamıyorsunuz
RDR2 yeni bir oyun ve oyunda spoiler vermek doğru olmaz
Bizim milletin ağladığı sahne ( ghost spoiler) yi illaki görmüşsünüzdür hocam
Siz 12 yıllık oyunla 2 yıllık oyunu karsilastiriyorsunuz. (Rdr2 2 yıllıktı sanırsam)

Nasıl hocam?
Araştırın. Dikkatli izlerseniz omuzdan mermi yediğini görürsünüz. Zaten Modern Warfare 2019'da dönüş yapıyor. @443652 Bilmiyorsan boş emoji atma.

Selamlar öncelikle.

Call of Duty'de Ghost'un ölümüne ağlayan ve üzülenler var benim gibi. Üzülmek için 2 sebebiniz nelerdir?
Sadece sesini duyduğumuz 5-6 saatlik oyunun 2 saatinde belki gördüğümüz boş bir karakter. Üzülme sebebi çoğunlukla ihanete uğramamızdır. Ben hiç bir zaman üzülmedim çünkü bana bir karakter olarak gelmiyor.
Araştırın. Dikkatli izlerseniz omuzdan mermi yediğini görürsünüz. Zaten Modern Warfare 2019'da dönüş yapıyor. @443652 Bilmiyorsan boş emoji atma.
O reboot bir seri yani eski serinin devamı değil. Aynı karakterler ile tekrardan yeni bir seri yapıyorlar.

O oyun zaten CoD 4ün öncesini anlatmıyor mu? Ona kalırsa Gaz var o oyunda? Ayrıca üslubunu düzelt asker arkadaşın yok karşında. İstediği emojiyi kullanır.

İlk başta öyle değildi.
Modlar sonradan düzeltti.

Ayrica şu oyun hakkinda bilgisi olmayan arkadaş,
MW 2019 m4'ün öncesi ile alakalı oyunu bilmeden gereksiz yorum yapıyorsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı