Codegen 512 GB M.2 SSD alınır mı?

Maalesef fiyat olarak alternatifi bulunmadığı için akşam üzeri bir tane satın aldım. Satıcı Amazon olduğu için sorun yaşarsam mağdur olmayacağımı düşünüyorum.

Hayırlı olsun. Sorun yaşamazsınız. Ben 2 yıldır kullanıyorum sağlık durumu hala iyi ama bazen yavaşlıyor. Dram falan da yok. Firmware güncelleme vs. yok. Fiyatına göre fena değil.

Teşekkür ederim hocam. HDD gibi takılma, atlama yapmazsa sorun olmaz sanırım.

Güncelleme: Ürün az önce elime ulaştı, temiz Windows 10 kurulumu yaptım ve CrystalDisk bilgileri ve sonuçları aşağıdadır. Test sırasında 64°C'yi gördü.

1658855690987.png

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam. HDD gibi takılma, atlama yapmazsa sorun olmaz sanırım.

Güncelleme: Ürün az önce elime ulaştı, temiz Windows 10 kurulumu yaptım ve CrystalDisk bilgileri ve sonuçları aşağıdadır. Test sırasında 64°C'yi gördü.

Eki Görüntüle 1464778
hayırlı olsun. güle güle kullanın. bende 2 yıl sonunda değerlerimi atayım madem.

Ayrıca sizin diskte çalışma süresi neden 112 saat görünüyor?

Dosya Ekleri

• as-ssd-bench CDG-512GB-NVME 26.07.2022 20-20-05.png
    as-ssd-bench CDG-512GB-NVME 26.07.2022 20-20-05.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 189
hayırlı olsun. güle güle kullanın. bende 2 yıl sonunda değerlerimi atayım madem.

Ayrıca sizin diskte çalışma süresi neden 112 saat görünüyor?

İki yıl için gayet başarılı diye düşünüyorum.

112 Saat olayını ben de fark ettim. Muhtemelen iade üründür bilemiyorum. Ama ürünün dış kutusunda ki "CODEGEN" yazan ve iç kutusunda ki hiçbir şey yazmayan bantları ben kestim. Kutularda da deforme yoktu. Sadece iç kutunun üstünde SSD için bir oyuk yapmışlar, ürün orada değil de direk iç kutunun içinde kağıtlarla birlikteydi. Bu tür şeyleri sorun yapan biri değilimdir, bende sorunsuz şekilde çalışsın da 🙂

İki yıl için gayet başarılı diye düşünüyorum.

112 Saat olayını ben de fark ettim. Muhtemelen iade üründür bilemiyorum. Ama ürünün dış kutusunda ki "CODEGEN" yazan ve iç kutusunda ki hiçbir şey yazmayan bantları ben kestim. Kutularda da deforme yoktu. Sadece iç kutunun üstünde SSD için bir oyuk yapmışlar, ürün orada değil de direk iç kutunun içinde kağıtlarla birlikteydi. Bu tür şeyleri sorun yapan biri değilimdir, bende sorunsuz şekilde çalışsın da 🙂
Zaten çok önemli bir şey değil. Tadını çıkarın.

Geri
Yukarı