Codegen Powerx 5200 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı Güvenilir midir?

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
Son düzenleme:
Bu tür aletleri hiç araştırmadığım için bir bilgim yok. Bilindik markalar hem az mAh değerine sahip hem de pahalı. Bu tam ortalarda bir yerde kalıyor. Şu an kartımda 50 TL param var. Ne öneriyorsunuz, attığım ürün hakkındaki yorumunuz ve önerileriniz üzerine sipariş vereceğim. :)

Kullandığım telefon Vadofone Smart Mini.

@Murat5038 @Recep Baltaş ve @Tüm değerli forum üyeleri

:)

O tür aletten ben sipariş vermiştim birkaç güne gelecek :) Yurtdışında daha ucuz olduğundan oradan sipariş verdim. Telefonun girişi micro usb ise alabilirsin 5200 mah yeterlidir. Marka olarak birşey diyemem çünkü o tür ürünlerde marka tam oturmuş değil.
İçinde bilindik pil değil 18650 standartında pil bulunuyor.

İçinde bilindik pil değil 18650 standartında pil bulunuyor.
Adsız.pngddd.png

Siparişimi verdim artık siz sağdan ben soldan bu tip ürünleri test etmeye başlayabiliriz. :)

dddd.png

Sizin ki daha güzelmiş anahtarlık niyetine. :) Ve o küçücük şey nasıl 5600 mAh anlamadım. :)

:) Dediğim gibi pilin yapısı aynı ancak kapasite çoğalıyor. Sizde 2 adet varsa bendeki 1 adet olabiliyor, ama kapasite aynı yada paralel bağlı oluyor. Daha küçük ama enlemesine olduğundan küçük gözükebiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı