Çözüldü 250 TL TV box önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 250 TL. Sıfır veya ikinci el fark etmeyen bir TV box almak istiyorum. Oturup televizyonda Netflix YouTube'ye bakmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Mi box S önerecektim. 288₺ gibi bir fiyattaydı 2 ay önce. Şu an 450₺ olmuş. Banggood'da güzel makineler var ama gönderirler mi bilemem. Ayrıca, size Netflix için sertifikalı bir cihaz lazım belli ki. Netflix sertifikalı bir cihazı 250₺'ye alabileceğinizi düşünmüyorum. Sertifikasız cihazlarda APK yükleyerek 540P çalışıyor. 250₺'lik bir cihazla Youtube'a girilebilir tabii. Bence bu konuya mesaj atın, oradakiler benden kat ve kat daha üstünler. Sizi daha doğru yönlendireceklerini düşünüyorum.
Mi box S önerecektim. 288₺ gibi bir fiyattaydı 2 ay önce. Şu an 450₺ olmuş. Banggood'da güzel makineler var ama gönderirler mi bilemem. Ayrıca, size Netflix için sertifikalı bir cihaz lazım belli ki. Netflix sertifikalı bir cihazı 250₺'ye alabileceğinizi düşünmüyorum. Sertifikasız cihazlarda APK yükleyerek 540P çalışıyor. 250₺'lik bir cihazla Youtube'a girilebilir tabii. Bence bu konuya mesaj atın, oradakiler benden kat ve kat daha üstünler. Sizi daha doğru yönlendireceklerini düşünüyorum.

Çözüm
Mi box S önerecektim. 288₺ gibi bir fiyattaydı 2 ay önce. Şu an 450₺ olmuş. Banggood'da güzel makineler var ama gönderirler mi bilemem. Ayrıca, size Netflix için sertifikalı bir cihaz lazım belli ki. Netflix sertifikalı bir cihazı 250₺'ye alabileceğinizi düşünmüyorum. Sertifikasız cihazlarda 540P çalışıyor. 250₺'lik bir cihazla Youtube'a girilebilir tabii. Bence bu konuya mesaj atın, oradakiler benden kat ve kat daha üstünler. Sizi daha doğru yönlendireceklerini düşünüyorum.
Teşekkür ediyorum bir bakayım.

Tavsiyem mi box al. Alacaksan kaliteli birşey olsun. Parana göre en uygun bu. Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol
X96'lara dikkat edilmesi gerek bence. Her yer çakması ile dolu. Kutu içeriği, dıştan tamamiyle aynı.
Ben teşekkür ederim.
Bu arada benim önerim ATV arayüzlü bir cihaz almanız olacaktır. ATV arayüzüne her şey yüklenmiyor ancak, stabilite ve görünüş açısından bence kat ve kat iyi. Tabii bütçenizi biraz zorlayabilir. Dolardan ötürü fiyatlar uçmuş maalesef.

X96 olan daha iyi bence. 1 GB RAM çok az.
Bazı yerlerde netflix L1 lisansı olmayan cihazla 540p izleneceği yazıyor bu cihazda da böyle birşey var mıdır?
Hocam bunu demeyi ne kadar istemesem de, bence para biriktirip Mi Box S alın. Netflix sertifikası var, ATV arayüzü var, sesli kumandası da var. 250₺'yi çöpe atmayın bence.

Geri
Yukarı