Çözüldü Acer Nitro 5 AN515-55 Işık Sızması Var Mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Weidmann

Hectopat
Daha fazla  
İyi hocam sevindim ya bayağı üzgün ve umutsuzdun okudum tüm entryleri. Ben de Acer Nitro 5 aldım geçen gün ama istediğim performansı elde edemiyorum. 16 GB Single Channel var 2x8'e çevirmeyi düşünüyorum iyi bir fark alır mıyım tatmin eder mi sence?

Seninki ile aynı model bu arada 1650 Ti + i5 10300H
Merhaba ben de o modelden almayı düşünüyorum ışık sızması olduğuna dair yorumlar okudum bu rahatsız edici düzeyde mi ve sıcaklık değerleri nasıl ?

Çözüm
Merhaba ben de o modelden almayı düşünüyorum ışık sızması olduğuna dair yorumlar okudum bu rahatsız edici düzeyde mi ve sıcaklık değerleri nasıl ?
Çok rahatsız edici değil. Sıcaklıklar en ağır senaryoda 90-93 derece işlemci ve maksimum 81 derece ekran kartı oluyor. Bütçe nedir ? Daha iyi modeller alınabilir.
Çok rahatsız edici değil. Sıcaklıklar en ağır senaryoda 90-93 derece işlemci ve maksimum 81 derece ekran kartı oluyor. Bütçe nedir ? Daha iyi modeller alınabilir.

Çözüm
Bütçem 11000 TL sanırım MSI Bravo 17 alacağım. Başka önerileriniz varsa açığım önemli olan şeyler rami 16 olsun sonradan yükseltmek istemiyorum bir de ekranı 120 veya 144 hz olsun.

Bütçem 11000 TL sanırım MSI Bravo 17 alacağım. Başka önerileriniz varsa açığım önemli olan şeyler rami 16 olsun sonradan yükseltmek istemiyorum bir de ekranı 120 veya 144 hz olsun.

Bu laptop var ancak ekran 60 Hz sanırım ve ısınma sorunları var diye okumuştum. Biraz araştırın fiyat iyi gibi. MSI de var ama 11.800 TL civarı bütçeyi aşıyor.

@windows 10 delisi Komik olan nedir ? Hep beraber gülelim.

Son düzenleme:

Bu laptop var ancak ekran 60 Hz sanırım ve ısınma sorunları var diye okumuştum. Biraz araştırın fiyat iyi gibi. MSI'de var ama 11.800 TL civarı bütçeyi aşıyor.

@windows 10 delisi komik olan nedir? Hep beraber gülelim.

Tamam bir sorun yok. İyi Technopat'lar. Hoşça kalın😉. Sadece o kadar iyi bilgisayar ile o kadar kötü performans almayı nasıl başardığına gülüyorum. Beraber gülemeyiz. Korona virüs var. 😛😷

Bu laptop var ancak ekran 60 Hz sanırım ve ısınma sorunları var diye okumuştum. Biraz araştırın fiyat iyi gibi. MSI'de var ama 11.800 TL civarı bütçeyi aşıyor.

@windows 10 delisi Komik olan nedir? Hep beraber gülelim.

O laptopa cidden içim gidiyor ama ekranı 60Hz olduğu için pek almayı düşünmüyorum keşke 120 veya 144 olsaydı.

@çokdüşünenbiri hocam nereden özelden yazılacağını bulamadım da Acer Nitro Discord sunucusu vardı hala oradaysanız linkini atabilir misiniz? Ya da RAM yükseltmesi ile ilgili sorum olacak özelden yazabilir misiniz?
Aynı modeli mi kullanıyoruz ? Öyle ise 3200 MHz ve CL22 SO-DIMM almanız yeterli. Yine de CPU-Z ile Memory ve SPD sekmesini atarsanız çok iyi olur.

Aynı model değil sanırım. Pek bilgili değilim Dual Channel konusunda. Zamanında birinden Dual Channel ile alakalı bir tavsiye almıştım. Almam gereken RAM'in linkini de atmıştı lakin bulamıyorum.
Aynı modeli mi kullanıyoruz ? Öyle ise 3200 MHz ve CL22 SO-DIMM almanız yeterli. Yine de CPU-Z ile Memory ve SPD sekmesini atarsanız çok iyi olur.

Dosya Ekleri

• 2,1.png
    2,1.png
    114,1 KB · Görüntüleme: 26
  • 2.png
    2.png
    86,8 KB · Görüntüleme: 23

Geri
Yukarı