Çözüldü Anlık görüntü gidip gelmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agresifrhyme

Hectopat
Merhaba. Ben bilgisayarımı kullanırken yaklaşık 2 saniyelik ekran siyah oldu ve geçti. Flash bellek taktığımızdaki sesin aynısından geldi. Görev çubuğunun sağ alt tarafında Intel işareti belirdi geçti. Görev yöneticisin açtım bu şekilde bir görev vardı. Ekran gidip gelince içime şüphe düştü bunun anlamı nedir?

sorun.png

Çözüm
Merhaba. Ben bilgisayarımı kullanırken yaklaşık 2 saniyelik ekran siyah oldu ve geçti. Flash bellek taktığımızdaki sesin aynısından geldi. Görev çubuğunun sağ alt tarafında Intel işareti belirdi geçti. Görev yöneticisin açtım bu şekilde bir görev vardı. Ekran gidip gelince içime şüphe düştü bunun anlamı nedir?

Eki Görüntüle 606948
Ekran kartınız güncellendi demek sıkıntı yok.

Eki Görüntüle 606948
Ekran kartınız güncellendi demek sıkıntı yok.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı