Çözüldü Assassin's Creed Revelations UPlay Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Chibinasu

Kilopat
Arkadaşlar bu eylül-ekim gibi AC:R aldım D&R'dan (Exclusive AC: Brootherhood ve AC:R). Brootherhood'u bitirdim internet gerekmiyordu. Revelations'u yükledim internet düzeldi. UPlay hesabı açtım pakette iki kod var ikisini de giriyorum olmuyor. CD'yi daha önce kimseye vermedim.

Belki yardımcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmuyor. Videodaki gibi yaptım bir kodu. Brootherhood açıldı ama revelations olmuyor. Buyrun resim.

uplay aktivasyon.png

Hacım ikiside oyun listende ekli etkinleştirmişsin.
Revelations'u indirmeyi dene belki DVD'deki dosyalar hasar almış olabilir.

Steam'den açın oyunu ACR keyini verir oraya yapıştırın. Aynısını dün yaptım.

Uplay hesabının bağlı olduğu mail adresini kontrol eder misin, aktivasyon yapıldığına dair mail var mı, belki lisans anahtarı falan yollanmıştır?

Baktım ama sadece Welcome to UPlay diye bir e posta var bunda da kod yok şu an support'a mesaj yazıyorum.

Arkadaşlar support'a mesaj yazmaya gerek kalmadı hallettim Ubisoft'un sitesinde. Anlatayım: Oyunu açtığınızda kodu girmenizi isteyecek siz ona cancel deyin. UPlay açılacak. Yukarıdaki dişliden ''Activate Game'' gibi bir seçeneği seçip kodu oraya girin.

Kısaca videodaki gibiymiş ben oyunu açınca direk aktivasyon ekranı geldiği için öyle yapmamıştım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı