Çözüldü Asus ROG Strix G531GU-AL060 için RAM tavsiyesi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpknkc

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
2 bellek yuvası ile maksimum 2x16 GB şeklinde 32GB belleğe kadar destekliyor.

Alacağın belleği destekliyor fakat %100 uyumlu diyemeyiz her zaman ayrı ayrı belleklerde birbirleri arasında uyumsuzluk gibi bir şans olabilir.

Uyumsuzluk problemi olmasın istiyorsan takılı belleği çıkarıp 2666MHz kit bellek alabilirsiniz.

Ayrıca takılı bellek 3200MHz fakat 2666MHz hızında çalışıyor, ben 3200MHz DDR4 Notebook belleği bulamadım.

s1.PNG

Teşekkür ederim. Hiç araştırmadım ama şimdi aklıma geldi geldi, RAM'leri kendim taksam garanti konusunda bir sorun olmaz sanırım. Alt kapak vidalarında herhangi bir garanti etiketi yok.
Servisle bir görüşün derim hocam. Çok belli olmuyor o işler.

Teşekkür ederim. Hiç araştırmadım ama şimdi aklıma geldi geldi, RAM'leri kendim taksam garanti konusunda bir sorun olmaz sanırım. Alt kapak vidaların da herhangi bir garanti etiketi yok.
Kasa tek parça olduğu için açtığınızda garanti dışı kalabilir. Bende merak ediyorum asus canlı desteğe bağlanıp seri numarası ile sorup dönüş yaparsanız sevinirim.

Kasa tek parça olduğu için açtığınızda garanti dışı kalabilir. Bende merak ediyorum asus canlı desteğe bağlanıp seri numarası ile sorup dönüş yaparsanız sevinirim.
Konuyla alakalı destek bölümüne mail attım bakalım cevap gelince paylaşırım hocam.

Geri
Yukarı