Çözüldü Batman Arkham Origins - Stop The Joker Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

5062

Kilopat
Makaleler
10
Merhaba arkadaşlar. Batman Arkham Origins oyununda Joker'i öldüremiyorum. Sorunumu anlatabilmek için önce aşağıdaki videonun 3:35 ve 3:40 arasını izleyin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada Beatdown dedikten sonra iki kez vurabiliyorum, sonra ise sanki hareket etmiyormuşum gibi kalıyor ve başa dönüyor. Sizce ne yapmalıyım? Oyunum orijinal.

İşte sorunum;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunu daha önce oynamadım fakat Walktrought da Batman seri seri vuruyor. Belkide seninde öyle bir combo yapman lazım. Yani belki bir tuşla beraber tıklaman lazımdır. Ayrıca hayatımda o kadar saçma bir oyun görmedim.

Orada tıklaman gereken tuş gösteriliyor. Sorunun bende olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca oyunu oynadıkça seviyorsun :D

İlk mesajda da yazdığım gibi oyunum orijinal. :D Artık önemli değil. Böyle kalabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunla dün karşılaştım. Biraz araştırma sonucunda çözümünü buldum. Tam da bu sorunla alakalı bir başlık açacaktım. Yapılacak şey çok basit:

Öncelikle Steam'in yüklü olduğu klasöre girip şuraya ulaş:

steamapps\common\Batman Arkham Origins\SinglePlayer\BMGame\Config\DefaultInput.ini

DefaultInput zaten döküman dosyası olarak gözüküyordur. Eğer gözükmüyorsa üzerine gelip sağ klik yaptıktan sonra NotePad ile aç. Daha sonrasında şu satırı bulman gerekiyor:

NumPadThree

Bunun için Ctrl+F komutunu kullanarak, döküman içerisindeki yerini tespit edebilirsin. Zaten bu isimde sadece 1 adet komut satırı var. Hemen altına boşluk bırakmadan şu satırı kopyalıyorsun:

.Bindings=(Name="NumPadFive",Command="TriggerQuickStrike | QuickGadgetX | DebugMenuSelectX | CancelBatarangCamera | Button aQuickStrike")

Daha sonra kaydedip dökümanı kaybediyorsun. Joker'le olan son karşılaşmanda BeatDown sıkıntısının olduğu yere gelince Mouse'un sol tuşuna basmak yerine NumPad'deki 5 tuşuna basacaksın.

Buradaki problem sanırım atanmayan tuşlardan kaynaklanıyor. Oradaki dövüş sinematik altyapıya sahip. Bu yüzden bir noktada kitleniyor. Tam oyunun sonuna gelmişken bu hatayla karşılaştığımda ben de çıldırmıştım. Eğer sorun devam ederse yeniden mesaj at, çözmeye çalışalım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı