Çözüldü Bilgisiyar açık kalınca yavaşlar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Çalışan her elektronik aletin ömrü azalır. Hepsinin bir çalışma saati vardır. Ama dert etmeyin rahatça açık bırakabilirsiniz. Parçalar dayanıklı.
Parçaları ne nereden biliyorsun AMD ise ne yapacaksın.
Parçalarım Ryzen 5 3400G ,16GB 3200mhz , 550 War psu
16012277350722010198098993808485.jpg

Parçalarım Ryzen 5 3400G ,16GB 3200mhz , 550 War psu
Güzel bir işlemci soğutucu ile kullan çok iyi idare eder seni. Bu arada çift kanal ram kullanınca özellikle APU sistemlerde ciddi bir perfonmans artışı olur. Konuya dönecek olursak çok ağır yük altında kalmazsa serin birşekilde çalışırsa bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Ne saçma bir yorum. AMD ile ne alakası var? 7 sene AMD kart kullandım ona bakarsan.

Gerçekten bu nasıl bir cevaptır ya yemin ediyorum fanboylardan bıktım.

Bende 9 yıl kulandım HD serisinden 8000 serisi hariç kulanmadığı kart yok R5, R7, R9 RX kartlarını FX işlemcilerinin kulandım fanboylukla alakası yok çok yeni olamayan kartlar R5 HD FX seri gibi çok uzun süre kullanmak sıkıntılı fanboylukla alakası yok bunun.

Bende 9 yıl kulandım HD serisinden 8000 serisi hariç kulanmadığı kart yok R5, R7, R9 RX kartlarını FX işlemcilerinin kulandım fanboylukla alakası yok çok yeni olamayan kartlar R5 HD FX seri gibi çok uzun süre kullanmak sıkıntılı fanboylukla alakası yok bunun.
Saçmalıyorsunuz... Uğraşamam sizinle:)

Geri
Yukarı