Çözüldü BIM’in 189TL'ye sattığı drone alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
O dronelardan bir şey bekleme, (ben buraya bir sürü ucuz drone almış biri olarak yazıyorum) ucuz drone iş görmez, hemen bozulur (sadece seni birkaç hafta eğlendirir parçaları ilk kez uçuruyorsan hemen kırılır drone almak istiyorsan daha yüksek fiyatlılardan al) hem de 189 TL civarı fiyatlarsa. İndirimde mi outletde mi belli olmadığı için almasan iyi olur.
O dronelardan bir şey bekleme, (ben buraya bir sürü ucuz drone almış biri olarak yazıyorum) ucuz drone iş görmez, hemen bozulur (sadece seni birkaç hafta eğlendirir parçaları ilk kez uçuruyorsan hemen kırılır drone almak istiyorsan daha yüksek fiyatlılardan al) hem de 189 TL civarı fiyatlarsa. İndirimde mi outletde mi belli olmadığı için almasan iyi olur.

Çözüm
Teşekkürler artık drone işi yalan oldu benim için. :D

BIM'de satılanı bilmem ama birkaç ay önce Carrefour'da 200 TL'ye aldığım Drone gayet iyi çıkmıştı. İç mekanda kesinlikle tavsiye etmiyorum çoğu Drone'da kanatlar hemen kırılır zaten ama dış mekanda 10-15 dk uçuş süresi bana yeterli geliyor.

Teşekkürler artık drone işi yalan oldu benim için. :D
Ben aldım zaten bir beklentim yoktu bu kadar ucuz bir şeyden, aslında kapalı alanlarda iyi uçuyor fakat kamerası 480p ve telefonla bağlantısı 8 metre kadar sonra kopuyor ve video çekemiyorsunuz 8 metreden sonra. Balkondan uçurayım derken rüzgardan dolayı yere düştü hiçbir şey olmadı, eğlenmek amacıyla alınabilir ama en fazla 4 pervaneli helikopter olarak kullanabilirsiniz, kamera hiç iyi değil. Ayrıca 125 gram gibi bir ağırlıkta olduğundan dolayı çok az bir rüzgar olsa dahi savruluyor haberiniz olsun.

Geri
Yukarı