Çözüldü Call of Duty Warzone Logging in to Activison Account'da kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

gurkan356

Hectopat
Yer
Kütahya
Merhabalar, iyi forumlar.
Oyunu açıp Log in dediğimde, activison hesabımı giriyorum, sonrasında ise ekran ekteki gibi kalıyor, ne kadar beklersem bekleyeyim, oyunu henüz hiç açamadım. Bu problemi yaşayan/çözen var mı? Sistemim Şöyle;

MB: Gigabyte A320M-S2H,
CPU: Ryzen 5 1600 AF,
GPU: Asus Rog Strix RX 570,
RAM: Corsair Vengeance 2X8GB 3000Mhz,
PSU: Gigabyte P650B 80+Bronze,
SSD1: Samsung 860 Evo 250GB,
SSD2: Kingspec 240GB,
HDD: Toshiba 500GB 5400 rpm.
KASA: Powerboost VK-C12B.
MONITOR: Viewsonic 21.5" 1ms 75Hz

Oyunun harddiske kurulu olduğunu da söyleyeyim, belki bu durumla ilgili birileri bir şeyler yaşamıştır.
Yardımlarınız için teşekkürler.

1584277933990.png

Çözüm
Şifrenizi yanlış girmediğinizden emin misiniz? Yabancı forumlardan anladığım kadarıyla sistem şifren yanlış olduğunu söylemiyor fakat bu ekranda bırakıyor. Şifreyi değiştirip dene.
Onunla giriyorum zaten.

@actanonverba Senin sorunun benzer bir sorun muydu üstad? Nasıl hallettin.
Hata belirleme programı ile oyunu açtım ve lifobeye attım. Riva Tuner kapatıp dene dedi yaptım oldu. Sonra araştırdım, oyun overlay programları ile çalışamıyor hata veriyor. Hepsini kapatmak lazım.

Hata belirleme programı ile oyunu açtım ve lifobeye attım. Riva Tuner kapatıp dene dedi yaptım oldu. Sonra araştırdım, oyun overlay programları ile çalışamıyor hata veriyor. Hepsini kapatmak lazım.
Teşekkür ederim,

@Emre C Var mı acaba sizin bir öneriniz, arka planda çalışan tüm uygulamaları kapattım, Adrenalin sürümüm en güncel versiyonda. Sistemim yukarıda yazılı.

Şifrenizi yanlış girmediğinizden emin misiniz? Yabancı forumlardan anladığım kadarıyla sistem şifren yanlış olduğunu söylemiyor fakat bu ekranda bırakıyor. Şifreyi değiştirip dene.

Sen ne kral adamsın ya, evet şifreyi yanlış giriyormuşum.
Bir oyun indirene kadar 15 defa üyelik aldırırsan bir kullanıcıya, şifreyi yanlış girmesi normal.
Blizzard hesabı, battle.net hesabı, activison hesabı, hatta bir yerde steam hesabını da kullanmıştım. Oyunu indirene kadar nerelere üye olduğumu ben dahi bilmiyorum. Sonuç, hesap şifreleri birbirine karışmış.

Aynı sorun ben var satın aldım günlerdir çözemedim PC bağlanıp yapabilecek var mı acaba?
Blizzardan satın aldım ID şifreyle giriş yapmaya çalışıyorum oyuna bir türlü girmiyor öyle kalıyor size olduğu gibi.

Geri
Yukarı