Çözüldü Camtasia Studio 8 İle Yaptığım videolarda siyah bölümler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bilgisayardan Fraps programı yardımıyla video çekince videonun boyutu bir hayli büyük olduğu için videonun kalitesini biraz düşürmek zorunda kalıyorum. Bu güne kadar Ultra Video Converter kullanıyordum ve 1080p yüklüyordum YouTube'a. Memnundum ama yine de boyutu fazla olduğu için videonun Camtasia Studio 8 Denemek istedim. Videonun boyutunu bir hayli düşürüyor kaliteli bir program ama maalesef 3 tane render işlemi yaptım ve 3'ünde de 10-15 saniye boyunca siyah ekran ve daha sonra video başlangıcıyla başlıyor. Raşit Gönenç arkadaşımızın konusundan render işlemini öğrenmiştim. Bu baştaki 10-15 saniye karanlık onda yoktu. YouTube'a da ekledim videoyu belki bilgisayardan kaynaklıdır dedim ama bir fark olmadı. Sizce bu sorunu nasıl çözerim?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı