Çözüldü CS:GO Nova 4 hesap kaça satılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sedo2021

Decapat
CS:GO hesabımı satmak istiyorum fakat kaça satılır bilmiyorum.
Hesap:
2016 madalyası, 2019 madalyası, sadakat rozeti, 2020 madalyası var.
Nova 4.
Hesabın ilk sahibi değilim.
Hesapta The Forest var başka oyun yok.
1253 saat CS:GO.
3.7 yıllık.
Steam level 20.
574 win var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlarin laflarına bakmayın hesabınızı 200 tl'den aşağısına satmayın. Belirttiğiniz bilgilere göre bunu söylüyorum olumsuz bir durum (banlı oyun..) vs. yoksa diye.
Arkadaşlarin laflarına bakmayın hesabınızı 200 tl'den aşağısına satmayın. Belirttiğiniz bilgilere göre bunu söylüyorum olumsuz bir durum (banlı oyun..) vs. yoksa diye.

Çözüm
Bence bu değişik bir mantık. Saat arttı diye rütbe yükselmek zorunda değil bence. Biz 5 arkadaş keyif için oyuna giriyoruz. Neredeyse 1000 saat oynanma var ama ortalamamız MG1 veya Nova 4 arasında değişiyor.
Oyuncuya göre değişir siz 1000 saat boyunca rekabetçi oynadıysanız demeki FPS oyunlarını beceremiyorsunuz. Saat hesap satışlarında bir önem taşımıyor.
Canım arkadaşım sen de okumayı becerememişsin demek ki.

bence oyunfor sitesindeki hesaplara bakın derim en kötü hesap 100 tl ve benimkinden kat kat kötü hesaplar. fiyatlar hakkında bilgisi olan biri yazarsa sevinirim
Sen kac tavsiye edersin fiyat olarak

Hesapta silah skini filan yoksa insanlan beş kuruş vermez. Napim nova 4'sen var olmayan bir rütbe. Önemli olan silah skinleri çünkü onların bir değeri var. Rütbenin hic bir parasal değeri yok.

Beleş oyunu 200Tl ye mi satıcak? Sadece Nova 4 rank için. :D
200Tl ye çok daha üst seviye ranka sahip hesap alınır.
Neyse size bol şans. 200Tl ye belki bilmeyen biri denk gelir.

Hesabın tam olarak hangi kısmı 200 TL ediyor? :D Hangi masal kitabından alıntı yaptın bunu? Çok iyimser olmuş.
CS beleş zaten. The Fores indirimde 12Tl. Hadi birini kekledin ranka 30 Tl versin 42Tl. Hadi bir uğraş madalyalarıda önemliymiş gibi gösterdin. Bide hesap 10 level veya üstüyse 50Tl.
Oyunları inidirimlerde düştüğü fiyata göre hesaplayacaksınız.
Hesabınızın değerine bakabilirsiniz. Çıkan iki değerin aradında bir değere satın.

CS beleş zaten. The Fores indirimde 12Tl. Hadi birini kekledin ranka 30 Tl versin 42Tl. Hadi bir uğraş madalyalarıda önemliymiş gibi gösterdin. Bide hesap 10 level veya üstüyse 50Tl.
Oyunları inidirimlerde düştüğü fiyata göre hesaplayacaksınız.
Hesabınızın değerine bakabilirsiniz. Çıkan iki değerin aradında bir değere satın.
Daha önce csgo hesabı sattinmi?

Daha önce csgo hesabı sattinmi?
Evet. Şuan da satacağım halihazırda keleş hesabım var zaten.
Sattığınız şey Steam hesabı bu arda CS:GO hesabı değil. Malum keleş hesabı 60Tl ye satamadım. CS için Steam hesabı alan çok az insan var.
Ki aslında ben çevremdeki insanlara satıyorum yani fiyat konusunda daha esnekler.
Nova 4 hesap 200Tl etmez.

Evet. Şuan da satacağım halihazırda keleş hesabım var zaten.
Sattığınız şey Steam hesabı bu arda CS:GO hesabı değil. Malum keleş hesabı 60Tl ye satamadım. CS için Steam hesabı alan çok az insan var.
Ki aslında ben çevremdeki insanlara satıyorum yani fiyat konusunda daha esnekler.
Nova 4 hesap 200Tl etmez.
Bence oyunfora bakmalısın benim hesaptan kötü hesaplar en az 100tl
NonPrime nova 4 hesap 40 tl
Ayrıca keleş hesap madalyası falan varmıydı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı