Çözüldü EBA 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 8.1

xenocturnal

Femtopat
Selamlar. EBA canlı ders girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Canlı derslere bağlanamıyorum.
LogFile dosyasını bırakıyorum. Logfile.rar yardımınız için şimdiden sağ olun.

Çözüm
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Bunları silip aşağıdakileri kurun.
C:\Windows\SysWOW64\msvcp140.dll C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Bunları silip aşağıdakileri kurun.

Çözüm
Selamlar söylenenleri tamamen yaptım fakat " Program, MSVCP140.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor" hatası alıyorum.

Attığım linklerdeki bütün paketleri kurdunuz değil mi? Toplamda 6 tane dosya inmiş olması lazım. Kurulumda herhangi bir sorun yaşadınız mı?

İlk denediğimde herhangi bir sıkıntı yoktu yüklemede. Hata devam ettiği için uninstall yapıp tekrar yüklemeyi denedim. Sonrasında Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable (X64) Bu ürünün başka sürümü zaten yüklü hatası aldım.

C++ 2015'i denetim masasından kaldırıp attığım linkten kurun. Hem 32 bit olanı hem de 64 bit olanı kaldırın. Sağlama almış olalım.

İkinci dosya kurulmuş ama msvcp140.dll kurulamamış. Bu dosya SysWOW64 klasöründe varsa silin. Sonra denetim masasından C++'ın 2013 ve 2015 sürümlerinin hepsini kaldırın. Sonra attığım linklerdeki bütün dosyaları kurun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı