Çözüldü Epic Games GTA 5 başlatma başarısız hatası | LS-0014

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Punisher cat

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
GTA 5'e giriş yapmaya çalıştığımda Epic Games'e yönlendiriyor ardından başlatma başarısız hatası veriyor. Oyunu daha önce oynadım fakat bugün giriş yapamadım. Oyunu doğrula tuşuna bastığımda ise doğrulamıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    45,3 KB · Görüntüleme: 212
Çözüm
Attığım adımları uygulayın;

- Oyun dosyalarını "yeni bir klasöre" kopyalayın,

Sonra Epic Games üzerinden GTAV'i silin,

Ardından yükle deyip tekrardan yüklemeyi başlatın,

Oyun 1-2 MB indikten sonra indirmeyi iptal edin ve yedeklemiş olduğunuz GTAV dosyasını yüklenen GTAV'in yerine atın,

Sonrasında indirme işlemini devam ettirin, atmış olduğunuz dosyaları doğrulayacaktır.

Dip not: Kafam karıştı diyorsanız Technopat'ın Epic Games oyun yedekleme videosunu izleyebilirsiniz. @Punisher cat

Sorunu çözdüm ama bu yöntemle değil yine de yardımcı olduğun için teşekkür ederim. GTAV dosyalarını başka bir yere taşımıştım. Ondan sonra açılmamaya başlamıştı zaten. Oyun dosyasını ilk taşıdığım yere alınca sorun çözüldü.

- Oyun dosyalarını "Yeni bir klasöre" kopyalayın,

Sonra Epic games üzerinden GTAV'i silin,

Ardından Yükle diyip tekrardan yüklemeyi başlatın,

Oyun 1-2 mb indikten sonra indirmeyi iptal edin ve yedeklemiş olduğunuz GTAV dosyasını yüklenen GTAV'in yerine atın,

Sonrasında indirme işlemini devam ettirin, Atmış olduğunuz dosyaları doğrulayacaktır.

DİP NOT: Kafam karıştı diyorsanız Technopat'ın Epic games Oyun yedekleme videosunu izleyebilirsiniz. @Punisher cat

Son düzenleyen: Moderatör:

- Oyun dosyalarını "yeni bir klasöre" kopyalayın,

Sonra Epic Games üzerinden GTAV'i silin,

Ardından yükle deyip tekrardan yüklemeyi başlatın,

Oyun 1-2 MB indikten sonra indirmeyi iptal edin ve yedeklemiş olduğunuz GTAV dosyasını yüklenen GTAV'in yerine atın,

Sonrasında indirme işlemini devam ettirin, atmış olduğunuz dosyaları doğrulayacaktır.

Dip not: Kafam karıştı diyorsanız Technopat'ın Epic Games oyun yedekleme videosunu izleyebilirsiniz. @Punisher cat

Sorunu çözdüm ama bu yöntemle değil yine de yardımcı olduğun için teşekkür ederim. GTAV dosyalarını başka bir yere taşımıştım. Ondan sonra açılmamaya başlamıştı zaten. Oyun dosyasını ilk taşıdığım yere alınca sorun çözüldü.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı