Çözüldü Facebook kendi kendine sayfa beğeniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ayrıfatih

Hectopat
Recep abi internete Chrome'den girersem Facebook kendi kendine 40-50 tane sayfa beğeniyor. Siliyorum beğeniyor ara sıra kendi kendine Youtube'den video falan açıyor. PC'yi tarattırdım sıkıntı çıkmadı. Bir de son zamanlarda Chrome'da Google'dan ana sayfamı açtığımda Google simgesinin altında "Şaka değil kazanan talihlimiz siz olabilirsiniz" gibi saçma saçma reklamlar çıkar oldu. Ne yapmam gerek ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O daha çok virüs veya bir yazılım yüklerken next next next demenden kaynaklı bir problem. Arama motorlarına bir göz at, ana sayfa ve yeni sekme ayarlarını kontrol et. Chrome simgesine sağ tıklayıp özelliklerden başlama yerine gel. Fazladan bir uzantı var ise yok et.

Baktım ana sayfamı yeni sekmeyi kontrol ettim ama nafile. Bu resme bakarsanız Chrome son 3-4 gündür bunu yapmaya başladı. Bir de son zamanlarda hiç program falan yüklemedim. PC'yi 4 kere de virüs taramasından geçirdim.

mkg8v.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar mrb
erkek kardeşim face adresinden eski sevgilisini aramış sanırım.şu anki sevgiliside bu nu yakalıyor. ortalık fena karıştı. anlamadığım aramadm die yeminler ediyor.peki o arama orda nasıl oluştu?ki kız bizimkinin eski sevgilisini de engellemiş .aramada kişi oluşmuyor ad soy ad çıkıo defalarca aranmış gözüküyor.ihale üstüme kaldı virüs vs böyle bir şeye sebep olabilir mi ? yoksa bizimkinin haylazlığı mı bu durum ? :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı