Çözüldü Fortnite Geçen Ay 80GB İken Bu Ay 30 GB

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

20AL20

Hectopat
Yer
Orlando
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Fortnite oynayanlar varsa bir ara Fortnite 82 GB civarındaydı. Ancak şuan 50 GB'yi bile geçmemiş. Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Epic Games, Fortnite boyutuna el atan bir güncelleme yayınladı.​

Son haliyle 90 GB depolama alanı kaplayan Fortnite, aldığı yeni güncelleme ile üçte iki oranında küçüldü. 27 GB büyüklüğündeki 14.40 güncellemesi ile Fortnite boyutu azalırken, gelecek yamaların daha küçük boyutlarda olacağının altı çiziliyor.

Epic Games, Fortnite boyutuna el atan bir güncelleme yayınladı.​

Son haliyle 90 GB depolama alanı kaplayan Fortnite, aldığı yeni güncelleme ile üçte iki oranında küçüldü. 27 GB büyüklüğündeki 14.40 güncellemesi ile Fortnite boyutu azalırken, gelecek yamaların daha küçük boyutlarda olacağının altı çiziliyor.

Son düzenleme:
Çözüm
Benim anlamadığım şu 60 GB'lık ne dosya vardıda geri çekiyorsun neden 60 GB dosya var ve neden siliniyor saçma geldi bana.
Epic Games üzerinden Fortnite'a tıklayınca orda dünyayı kurtar modunu indirme seçeneği var. Galiba en başta herkeste inmiş olarak geliyordu, sonradan onu güncelleme ile kaldırmışlar.

Geri
Yukarı