Çözüldü Gamesatış'dan 2.el hesap satın almak güvenilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HunTeR2273

Decapat
Gamesatış'dan almayı düşündüğüm 2.el hesap satın al dediğimde uyarı olarak "2.el hesap alımlarında biz sadece güvenilir alışverişi sağlarız hesapla ilgili sıkıntı çıktığında sorumlu değiliz" çıktığında biraz tedirgin oldum sormak istedim sonuçta gamesatisden ilk alışverişim.

www.gamesatis.com/origin-hesap-satisi/battlefield-5-forza-horizon-4-sea-of-th-622149

Latus Games güvenilir mi?

Çözüm
Onlarca hesap - item sattım, sorun yaşamadım veya yaşatmadım. Satıcıya bağlı bir durum açıkçası.

Sana vereceği hesap üzerinde bir key etkinleştirir, sen hesabı alıp kullanırsın, 2-3 ay sonra desteğe ticket atar hesabı geri alır. Mümkün olduğunca satış puanı yüksek olan kişilerden alışveriş yapın. Onaylı mağaza olmasına önem gösterin.

Şuan da sattığım hesapların birçoğu benim ana steam hesabımda ekli ve arada birlikte oyun oynadıklarımız da oluyor, ama istesem hesabını tek seferde geri alırım ama benim ticaret ahlakıma uygun değil.
Onlarca hesap - item sattım, sorun yaşamadım veya yaşatmadım. Satıcıya bağlı bir durum açıkçası.

Sana vereceği hesap üzerinde bir key etkinleştirir, sen hesabı alıp kullanırsın, 2-3 ay sonra desteğe ticket atar hesabı geri alır. Mümkün olduğunca satış puanı yüksek olan kişilerden alışveriş yapın. Onaylı mağaza olmasına önem gösterin.

Şuan da sattığım hesapların birçoğu benim ana steam hesabımda ekli ve arada birlikte oyun oynadıklarımız da oluyor, ama istesem hesabını tek seferde geri alırım ama benim ticaret ahlakıma uygun değil.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı