Çözüldü İnternet Explorer internete bağlanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

igayin61

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Benim sistemde İnternet Explorer hiçbir web sitesine bağlanmıyor. Adres çubuğunun yanında bekleniyor yazısı çıkıyor ve öylece kalıyor. Diğer tarayıcılarda herhangi bir problem yok ama. İşletim sistemim windows 8.1. İnternet tabanlı oyunlarda veri aktarımı yapamıyorum bu yüzden. Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet explorer'ı aç. Araçlar menüsünden internet seçeneklerine gir. Bağlantılar sekmesine tıkla. En altta yerel ağ yazan butona bas. Gelen pencerede ayarları otomatik olarak algıla tıklı kalsın sadece. Veya işaretli olan bölümleri tamamen kaldır. Tamam diyerek bütün pencereleri kapat. İnternet explorer'i kapatıp yeniden aç.

İnternet explorer'ı aç. Araçlar menüsünden internet seçeneklerine gir. Bağlantılar sekmesine tıkla. En altta yerel ağ yazan butona bas. Gelen pencerede ayarları otomatik olarak algıla tıklı kalsın sadece. Veya işaretli olan bölümleri tamamen kaldır. Tamam diyerek bütün pencereleri kapat. İnternet explorer'i kapatıp yeniden aç.
Hocam öncelikle verdiğiniz cevap için çok teşekkürler. Fakat bu dediğinizi yaptım ama halen sonuç aynı.

İnternet explorer'ı aç. Araçlara gir. İnternet seçeneklerine gir ve sonra gelişmiş'e tıkla. Daha sonra gelişmiş ayarları geri yükle yap.
Explorer'dan çık ve tekrar gir bakalım düzelecek mi?

İnternet explorer'ı aç. Araçlara gir. İnternet seçeneklerine gir ve sonra gelişmiş'e tıkla. Daha sonra gelişmiş ayarları geri yükle yap.
Explorer'dan çık ve tekrar gir bakalım düzelecek mi?
Maalesef sorun halen devam etmekte. Sırf bu yüzden bilgisayara format atmak istemiyorum ama bu explorer olmadan da bazı şeyler sorun çıkartıyor.

Malwarebyte ile sistemi taratın. CCleaner ile boş alanı temizle hariç hepsini işaretle, 2. sekmede tümünü işaretle ve sil. Kayıt defteri kısmında sorunları tara ve düzelt. Bilgisayarı yeniden başlat ve halen düzelmedi ise modeme reset atıp yapılandır.

Hocam her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum fakat hiçbiri işe yaramadı bende en son çare olan format yolunu izledim ve sorunum düzeldi. Konu kapatılabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı