Çözüldü Just Cause 2 başlangıçta siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RagronarOK7

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık bir hafta önce Just Cause 2'yi deneme amaçlı Torrent'ten indirmiştim. Update ve crack yaptım fakat oyunda new game deyip loading screenden sonra siyah ekran oluyor ama oyundan silah sesleri konuşma sesleri geliyor yani oyun devam ediyor ama görüntü yok.

Sistem (Acer Aspire 5742z)
  • İntel Pentium P6200
  • İntel HD Graphics (Pentium)
  • 2 GB RAM (Normalde 4 GB RAM var. Sandığım kadarıyla 32 bit olduğundan kullanmıyor)
  • Windows 7 Starter 32bit

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan oyuna destek vermiyoruz.

YouTube'daki yorumunuzu okuyunca cevap verme gereği duydum. Orijinal oyunda da bu sorun var demişsiniz ama burada sorun bence sisteminizde. Hem işletim sisteminiz eski ve eski mimarili (32 Bit), hem de ekran kartınız bu oyunu kaldırabilecek düzeyde değil.

Bu oyunu aynı laptopta bir yıl önce sorunsuzca oynadım. Kasma yoktu. Laptop'a format attım. Ondan sonra oyunu tekrar yükledim. Bu sefer oyun belirttiğim sorunu karşıma çıkardı. YouTube'daki yorumumda da belirttim aynı sorun arkadaşımda da vardı(onun bilgisayarı yeni nesil oyunları kaldırıyor). Moderatörün "Korsan oyunlara destek vermiyoruz" demesi üzerine oyunu orjinal olarak aldım(Belki orjinal oyunda olmaz diye). Fakat yine aynı sorun.

Tamam sorunu çözdüm. Intel Media Acclerator'ı güncelledim sorun kalktı. Arkadaşımın işlemcisi de Intel oldugu için harici ekran kartı değil entegre ekran kartını kullanıyormuş. O da güncelledi sorun bitti. Konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı