Çözüldü Kulaklık Sesini Mikrofona Verme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Peach

Hectopat
Arkadaşlar ben oyunda iken kulaklık takılı. Benim; arkadan bir video/müzik açtığım zaman, mikrofonumu aktif ettiğimde karşıya da o arkaplanda çalan oynatma sesi gitsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim mümkün mü?

Çözüm
Şu anda evde değilim de ayarları hatırlamıyorum. Stereo karısımını falan acman lazım sanırım hocam varsayılana alman lazım bende kapalı ama yıne gıdıyor. Sanırım kulaklık dandık o yuzden oluyor. Bende normalde forumlarda stereo karısımını acıp varsayılana alınca ses gitmesi lazım Windows ayarlarında.
Bende de tam tersi sorun var gitmesini istemiyorum. Monster Pusat kulaklık var ne yaptıysam karsıya kulaklıktan cıkan sesi iletiyor. TS 3 de arkadaslarım konusunca benden yankı yapıyor, kendi seslerini duyuyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende de tam tersi sorun var gitmesini istemiyorum. monster pusat kulaklık var ne yaptıysam karsıya kulaklıktan cıkan sesi iletiyor. ts 3 de arkadaslarım konusunca benden yankı yapıyor kendi seslerini duyuyorlar.
Yankı sorunu düzeltilir sorun yok da, senin ses ayarların ne? (windows ayarları) Aynısını uygularsam belki karşıya arka plan sesi gider.

Şu anda evde değilim de ayarları hatırlamıyorum. Stereo karısımını falan acman lazım sanırım hocam varsayılana alman lazım bende kapalı ama yıne gıdıyor. Sanırım kulaklık dandık o yuzden oluyor. Bende normalde forumlarda stereo karısımını acıp varsayılana alınca ses gitmesi lazım Windows ayarlarında.

Çözüm
O ayarı açmıştım kısa zaman önce ama işe yaramamıştı. Varsayılan ayarlamadım ama. Ayarlarsam mic sesi gitmez sanıyorum bu sefer de ? bir sorun olur mu acaba.
Varsayılan yaptım ve dediğim gibi oldu. Bu sefer de benim ses gitmiyor karşıya :(

Geri
Yukarı