Çözüldü macOS Sierra kurmak Windows 10'a zarar verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
6
Daha fazla  
Ben bilgisayarımda şu an Windows 10 kullanıyorum ve ISO dosyası ile bilgisayarıma macOS Sierra kurmak istiyorum. Sorum şu, macOS Sierra'yı kurduğum takdirde geri Windows 10'a ürün anahtarı olmadan dönebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO dosyasıyla kuracağım derken? İmajların RAW dosyası olduğunu sanıyordum (En azından buradaki imajlar).
Sorum şu, macOS Sierra'yı kurduğum takdirde geri Windows 10'a ürün anahtarı olmadan dönebilir miyim?
Windows 10'u silerek macOS Sierra kuracaksınız sanırım. Windows 10'a dönecek olursanız tek yapmanız gereken şu an hangi sürümü kullanıyorsanız (Home, Home SL, Pro gibi) o sürümü kurup Microsoft hesabınıza giriş yapmak olacak. Ürün anahtarı kullanmayı gerektirecek bir durum yok.

ISO dosyasıyla kuracağım derken? İmajların RAW dosyası olduğunu sanıyordum (En azından buradaki imajlar).

Windows 10'u silerek macOS Sierra kuracaksınız sanırım. Windows 10'a dönecek olursanız tek yapmanız gereken şu an hangi sürümü kullanıyorsanız (Home, Home SL, Pro gibi) o sürümü kurup Microsoft hesabınıza giriş yapmak olacak. Ürün anahtarı kullanmayı gerektirecek bir durum yok.
Tamamdır, teşekkürler.

Az önce kurmaya çalıştım fakat disk görüntü dosyası bozuk hatası aldım. Bir bilgisayardan diğer bilgisayara flash bellek aracılığıyla attım. Fat32'yi NTFS yaptım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı