Çözüldü Mağazadan Windows 8 için Windows 8.1 güncellemesinde ''Yükleme tamamlanamadı'' hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Enes Doğan

Kilopat
Makaleler
11
Yer
Denizli
Daha fazla  
Dün aynı işlemi başlattığım zaman, indirmeye başlamıştı ama saat geç olduğu için %3'de bilgisayarı kapattım. Şimdi tekrar yüklemeye çalıştığımda hiç indirmeye bile başlamadan resimdeki hatayı veriyor.
Adsız.png

Yine aynı hatayı verdi, zaten indirmeye başlamıştım Windows 8.1'i. Şu anda 2. part bitiyor.

Mission Completed. :D :neo:
Adsız.jpg

Bu arada bilindiği gibi amd 4xxx serisi için Win 8.1 driver çıkarmamıştı. Win 8' de yüklediğim driver güncelleme yoluyla Win 8.1'e geçince sorunsuz çalıştı. Ne hata var ne bir şey, bundan sonra böyle yapacağım hep. (y)
En güncel Win 8.1 yüklenmiş galiba değil mi, yani 8.1.1?

Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Windows Update kısmından Diğer Microsoft ürünleri güncelleştirmesi alı açtığınızda driver ve diğer uygulamaların güncellemelerine de bakacaktır. Windows update yeni bir güncelleme yok ise evet yüklenmiştir.(y)

Şu anda Update 1'in yüklü olduğunu anladım ancak son gücellemeler yüklü değilmiş.
Adsız.png

42 güncelleme ne demek yahu, hemen yükliyeyim. :)

Bu site bir harika gerçekten, eski Win 8.1'imden bu kadar performans alamıyordum. Uçuyor bilgisayar tutamıyacağım diye korkuyorum. :)
Durum bu artık yapılacak bir şey kaldı mı ki?
Adsız.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı