(Çözüldü) Maverick 10.9.5 Donma Sorunu

@parrhesia Sonuç olumsuz :( AppleHDA ses kartını aktif etmedi, Sistem açıldığında yine ses kartı tanımlaması bitene kadar yanıt vermiyor. Sistemi ilk kurduğumda Voodoo 2.7.4 le kullanıyordum. Onu yüklediğimde de aynı sorun oluyor. Sanırım bana format yolu gözüktü...

@parrhesia Denedim fakat sonuç aynı maalesef.

@Nota81 SSDT.aml dosyasını silip, (DSDT.aml dosyasını silmeyin) sistemi yeniden başlatarak dener misin?

VoodooHDA v2.7.2 for VT2021 alternatif olarak bunu deneyin.
Downloads - tonymacx86.com

Bunu daha önce denemiştim, o da olmuyor. Neyse fazla uğraşmayalım bence. Ben bir temiz kurulum yapayım. Seni dinleyip Clover boot kurayım bakalım ne olacak...

Sorunları maverick üzerine Yoshemite kurmak suretiyle aşmış bulunmaktayım. Yüklemede ve çalışmada hiçbir problem yok, önceki sürümde Chimera Bootloader kullanmaktaydım, yoshemiteyle birlikte Clover Bootloader'a geçiş yaptım. Konuyla ilgili yardıma ihtiyacı olan birilerine faydalı olabilir yöntemim. @parrhesia arkadaşımıza yardımları için çok teşekkür ederim. Saygılar...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı