Çözüldü Microsoft Visual C++ yükleme ekranı tercihi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

canerky.art

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar, az önce bir oyun kurdum açmak istediğimde böyle bir ekran geldi karşıma. Ne anlama geliyor bu tercih seçenekleri, ne yapmam lazım biri yardımcı olabilir mi?

Ek Açıklama 2019-10-25 132457.jpg

Microsoft Visual C++ 2010 sizde zaten kuruluymuş. İkinci seçenek Visual C++ 2010'u silmek, ilk seçenek ise onarmak için. İlk seçeneği seçip devam edin, bir sorun olmaz.

Peki en altta bir seçenek daha var tiklensin mi tiklenmesin mi. Ne demek istiyor orda?

Yer imlerine kaydedin lazım olur :)
Size gerçekten minnettarım bu fikiri bana bahşettiğiniz için. Ne kadar derin ve zekice düşündünüz. Şahsen ben böyle zeki olsam bunu değerlendirirdim. 😄
Böyle bir konu açtım çünkü tam emin değildim. Problem sadece çeviri yapmakta değil. Belki uygulamayı kaldırıp baştan yüklemem gerekebilir yada farklı bişey yapmam gerekebilir diye. Anladın mı canım kardeşim 🙃

Size gerçekten minnettarım bu fikiri bana bahşettiğiniz için. Ne kadar derin ve zekice düşündünüz. Şahsen ben böyle zeki olsam bunu değerlendirirdim. 😄
Böyle bir konu açtım çünkü tam emin değildim. Problem sadece çeviri yapmakta değil. Belki uygulamayı kaldırıp baştan yüklemem gerekebilir yada farklı bişey yapmam gerekebilir diye. Anladın mı canım kardeşim 🙃
Program sana 2 tane seçenek sunmuş.
1. Onar
2. Kaldır

Çok zor seçim gerçekten. Ben yerinde olsam bilgisayarı servise gönderirdim direkt.

Program sana 2 tane seçenek sunmuş.
1. Onar
2. Kaldır

Çok zor seçim gerçekten. Ben yerinde olsam bilgisayarı servise gönderirdim direkt.
Zor veya kolay kardeş, anlayan arkadaşlara danışmak istedim bu forumda bunun için var.
Senin gibi direk bilişim uzmanı olarak doğmadık. 🤣

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı