Çözüldü Oyunlarda GetDeviceRemovedReason hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Pastacila

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi bu hataları alıyorum.

hata1.png

hataaaaa.png

hatalar.png

Batman Arkham City, BF4, Sniper Elite 3, CS:GO ve hemen hemen oynadığım her oyunda alıyorum hataları. Oyunların hepsi orijinal.
  • DirectX function hatası BF4'ten
  • Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu Sniper Elite 3 ve CS:GO'dan
  • Son resimdeki de Batman'den.

Virüs taraması yaptım Windows Defender ile; sonuç temiz.
Driverlarım güncel.
Bios güncel.
Dediğim gibi oyunlar orijinal.

Sistemide belirteyim:
  • i7 4770k
  • Gtx 760 dcu 2 top
  • Z87 sabertooth
  • 2x4 2133 mhz ram

Sistemden kaynaklı bir arıza olmasından cok korkuyorum cünkü sistemi 6 ay önce topladm. 6 ay içerisinde 3 tane ekran kartı değiştirdim hepside arızalıydı. Bu kartımda hiçbir sorun yok ama böyle hatalar alıyorum lütfen yardım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücüsünü Windows imzalı bir sürüm kullanın. Ayrıca O.C denediniz mi kartta ?

Bu hatayı ara sıra bende alıyorum.

hata1-png.14930

Son düzenleyen: Moderatör:
G modunda kullanıyorum arttırılmıs bicimde bi zararı olmayacağını düşündüm tıklayınca kendini arttırıyor.

Bence gereksiz. Normal şekilde kullanın.

Açmıyorum o zaman gpu tweak'i ? Sorunlar o şekilde kullandığım için mi diyorsunuz ?

Benim GTX 660 Battlefield 3'te ultrada takılıyor. Bu yüzden biraz yükseltip kasmadan oynuyorum. Sizinde böyle bir nedeniniz yoksa bence Asus GPU tweaker'ın yüzüne bile bakmayın derim :).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı