Çözüldü Philips monitör görüntü kayması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Zarem

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bugün PC'yi açtığımda bir sorunlar karşılaştım. Ekranımın aşağı kısmında boydan boya ince bir siyahlık var. Mouse'u ekranın en üstünde herhangi bir yere getirdiğimde yarısı gözükmüyor. Chrome'da sekmelerin de yarısı gözükmüyor, X işareti yok vs...
(Fotoğraflarda göstermeye çalıştım umarım anlaşılıyordur.)

Muhtemelen ekranım birazcık yukarı doğru kaymış. Ne yaptıysam düzeltemedim.

İyi forumlar...

Ekran kartım AMD RX570 OC.
Monitör Philips.

Dosya Ekleri

• fotograf1.jpeg
    fotograf1.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 64
  • fotograf2.jpeg
    fotograf2.jpeg
    32,2 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Monitörün tuşlarını kullanarak menüsüne girdim. O menüde görüntüyü sağ sol yukarı aşağı falan oynatabiliyordum. 5-6tık aşağı taşıdım görüntüyü ve düzeldi. Yine de teşekkür ederim.
Konu Kilit.
Merhaba arkadaşlar,

Bugün PC'yi açtığımda bir sorunlar karşılaştım. Ekranımın aşağı kısmında boydan boya ince bir siyahlık var. Mouse'u ekranın en üstünde herhangi bir yere getirdiğimde yarısı gözükmüyor. Chrome'da sekmelerin de yarısı gözükmüyor, X işareti yok vs...
(Fotoğraflarda göstermeye çalıştım umarım anlaşılıyordur.)

Muhtemelen ekranım birazcık yukarı doğru kaymış. Ne yaptıysam düzeltemedim.

İyi forumlar...

Ekran kartım AMD RX570 OC.
Monitör Philips.

Metin uygulama ve diğer öğrelerin boyutunu görüntü ayarlarından önerilen boyuta getirmeyi, ekran kartınız için önerilen WHQL sürücüsünü kurmayı deneyebilirsiniz.

Monitörün tuşlarını kullanarak menüsüne girdim. O menüde görüntüyü sağ sol yukarı aşağı falan oynatabiliyordum. 5-6tık aşağı taşıdım görüntüyü ve düzeldi. Yine de teşekkür ederim.
Konu Kilit.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı