[Çözüldü] PS3 Monitöre Görüntü Vermiyor

Tuna001

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Didim, Aydın
Herkese merhaba. PS3'ümü açtım. Yeşil ışığı yandı, monitöre de görüntü geldi ama sadece siyah ekran. Yani monitör sinyal yok hatası vermedi. Aynı HDMI kablosunu laptopa taktım sorunsuz çalışıyor monitör ve kablo. Fakat PS3 taktığımda dümdüz siyah ekranda kalıyor. Sebebi nedir? Nasıl çözerim? En son kapattığımda gayet sorunsuzdu fakat şimdi neden böyle yapıyor anlamış değilim... (2 bip sonra açmayı denedim fakat onda da görüntü vermedi. Monitör cihazı görüyor fakat görüntü gelmiyor.)
Not : Şimdi televizyona bağlayıp görüntü ayarlarını sıfırlayıp denedim ve televizyonda sorunsuz tek seferde çalıştı. Fakat monitöre taktığımda hala aynı sorun devam ettiğini gördüm.

Son düzenleme:

Peregrim

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Eğer öylede olmaz ise monitörde bir sorun olabilir.

KS
Tuna001

Tuna001

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Didim, Aydın
TV 1600x900 olması lazım. Monitör ise 1080P. Monitör daha yeni sayılır ve daha dün akşama kadar sorunsuz kullanıyordum PS3'ü. Az önce dediğim gibi laptop bağladım monitöre, aynı kablo ile. Sorunsuz çalışıyor.
Not:Recep abinin dediğini uyguladım şuan ve işe yaradı. :) Çok teşekkürler abi gerçekten çözümün bu kadar basit olacağı aklıma gelmezdi. :D

Ysnkvn_52

Decapat
En iyi cevaplar
0
Herkeze merhaba bir sorum olacaktı. Ps3 ü scarttan tüplü televizyona baglayinca calisiyor fakat hdmı kablosu ile monitöre baglayinca ekran mavi olarak kalıyor. Ikisini ayni anda calistirdim hdmı girisini gordu fakat hdmı girisini secince monitorde bir yazi cıktı ve goruntu gitti. Ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim :)

mastergame53

Centipat
En iyi cevaplar
0
Yer
Beyoğlu , İstanbul
Herkeze merhaba bir sorum olacaktı. Ps3 ü scarttan tüplü televizyona baglayinca calisiyor fakat hdmı kablosu ile monitöre baglayinca ekran mavi olarak kalıyor. Ikisini ayni anda calistirdim hdmı girisini gordu fakat hdmı girisini secince monitorde bir yazi cıktı ve goruntu gitti. Ne yapmaliyim yardimci olursaniz sevinirim :)
Geç olacak fakat sitenin kurallarını lütfen okuyun. Konu altına başka bir soru sormak yasak. Yani yeni konu açacaksınız.

Yukarı