Çözüldü PS4 Pro için TV önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
S
Hocam sen bulaşma hiç bu işlere 5000 TL'ye alacağın TV zaten giriş seviyesi bir şey olur.
Konsol keyif işidir. İyi bir TV istiyorsan 10K yı gözden çıkarıp ya bir OLED ya da en az Q70 serisi bir QLED almalısın
O yüzden sen sistem topla
4K TV yoksa PS4 Pro almaya da gerek yok, 1080P için PS4 Slim gayet yeterli. İki cihazın performans konusunda bir farkı yok (1080P baz alarak). Edit: Küçük grafik farkları var ama aradaki fiyata bence değmez.

4K TV yoksa PS4 Pro almaya da gerek yok, 1080P için PS4 Slim gayet yeterli. İki cihazın performans konusunda bir farkı yok (1080P baz alarak). Edit: Küçük grafik farkları var ama aradaki fiyata bence değmez.
Katılıyorum.

Pro'da 60FPS SLI'mde 30 FPS yalnız. Fiyata değer diye bu forumda cevaplar var 2K TV yeterli olmaz mı?
Ben 4K TV'de oynuyorum ama oynamasam da olur tarzı oluyorum.
Yani çok gerek yok .
Hocam bütçe belirtin.

2000TL aşağısı.

Hocam 2K monitör var. TV olarak hiç görmedim.

Araştırsanız olur belki 2 haftadır araştırıyorum hikayeli oyunlar örnek Last of Us 30 FPS akıcı şekilde Slim / 60 FPS akıcı Pro.
Yanlış araştırmışsınız :D Normal PS4'de The Last Of Us'da 60FPS veriyor :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Yeni konular

Geri
Yukarı