Çözüldü Realtek was not found hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
M5A97 R2.0 Windows 8.1 ile "Süper Uyumlu" bir anakart. Ayrıca sitesinde sürücüsü var. Nasıl hiç bir yerde bulamıyorsunuz anlamadım. Bu arada HD3470 alacak iseniz, o sisteme düpedüz küfür etmiş olursunuz.

Harici ethernet kartı kullanıyorum. Modeli : JX 518 ama driverini bulamıyorum.

Buyurun kimlikler :

Kod:
PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0&REV_31
PCI\VEN_13F0&DEV_0200&SUBSYS_020113F0
PCI\VEN_13F0&DEV_0200&CC_020000
PCI\VEN_13F0&DEV_0200&CC_0200

Arkadaşım siz şaka mısınız ? M5A97 R2.0 Windows 8.1 ile "Süper Uyumlu" bir anakart. Ayrıca sitesinde sürücüsü var. Nasıl hiç bir yerde bulamıyorsunuz anlamadım. Bu arada HD3470 alacak iseniz, o sisteme düpedüz küfür etmiş olursunuz.

SypeR 3470 yerine yeni bir kart alacağım demek istedi galiba arkadaş.

Harici kart kullanmanızın sebebi nedir ? Zira M5A97 R2.0 üstünde Gigabit LAN Kartı var zaten ve Fiber destekliyor. Fiber için illa ki farklı renklerde olması gerekmiyor LAN girişinin. 10/100/1000 girişler Fiber desteklidir otomatik olarak.

Bu arada eğer hiç bulamıyor iseniz sürücüsünü Driver Pack Solution'u deneyebilirsiniz.

Bir şey'i dinlemeden direkt yoruma geçiyorsun. Onboard ethernet kartı bozuldu çalışmıyor. Harici aldım. Ayrıca pc'de net bağlantısı yok driver pack solution nasıl çalışsın ?

DRP için internet bağlantısına gerek yoktur. Daha sonra anakart üstündeki portu nasıl bozdunuz acaba ? Eğer aldığınız gibi arızalı geldi ise direk verin garantiye. Bu arada ethernet kartı alırken sürücüsü bulunana kartları tercih edin.

Bilmiyorum çalışır vaziyetteydi sonra sistemi çıkarttım kutularıına koydum 5-6 ay gibi kullanmadım bir gün takıyım tekrar'dan dedım ama olmadı.

- - - Güncellendi - - -

Olmuyor. DSP net bağlantısı istiyor kurmuyor driverleri.

DRP Nete bağlanmıyor. Kendim kullanıyordum eski sistemim için. Eğer garantisi devam ediyor ise garantiye gönder kartı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı