Çözüldü Rocket League Çalıştırılıyorda Kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AFz

Femtopat
Epic Games'de Rocket League ücretsiz olması ile birlikte çoğu oyunsever gibi ben de satın alım yaptım. Fakat oyuna girmek istediğim zaman sorunla karşı karşıya kalmaktayım.
Başlat dediğim zaman çalıştırılıyor diyor fakat tekrardan başlat yazısı çıkıyor yani oyun açılmıyor.
Çözümü nedir?

Oyunu başlat diyorum çalışıyor yazısı çıkıyor bir süre sonra tekrar başlat yazıyor ve oyun açılmıyor.
Benim gibi bu hatayı alıp düzelten çözümünü bilen var mıdır?

Çözümü nedir yardımcı olur musunuz?
Şimdiden teşekkür ederim.

Çözüm
İlginç bir şekilde her raporunuzda farklı bir hata görüyorum ve bu hatalar önceki raporlarda bulunmuyor. Sadece söylediğim dosyaları siliyorsunuz öyle değil mi?

Son olarak şunu da silin;

C:\Windows\System32\X3DAudio1_7.dll

Bunu tekrar yükleyin;
Son bir rapor daha paylaşın. Dediğim gibi her raporda farklı bir hata görüyorum.
Bağlantıdaki aracı kurdunuz mu? Tekrar paylaşayım;

Bunu kurun, kurulumda sıkıntı çıkarsa belirtin.

Bunu silin;

C:\Windows\System32\d3dx11_43.dll

Şunu yükleyin;

Düzelmezse tekrar rapor paylaşın. Ek olarak eğer yapmadıysanız en güncel ekran kartı sürücüsüne geçiş yapın.
Dediğiniz dosyayı sildim ve diğer directx dosyasını indirdim oyun açılıyor fakat bu sefer başka bir sorun ile karşı karşıya kalmaktayım

Raporda bir sıkıntı daha gördüm.

Şunu da silin;

C:\Windows\System32\D3DX9_43.dll

Bunu tekrar yükleyin;

Çözülmezse bir rapor daha paylaşın. Lakin düzeleceğini pek düşünmüyorum, zira DX9 desteğinin kalkması sonucu birçok kullanıcı sıkıntı yaşadı ve henüz çözümü yok, yeni güncellemeleri beklemekten başka çare yok gibi görünüyor. Yine de dediklerimi yapın bakalım.

Şunu da silin;

Bunu tekrar yükleyin;

Çözülmezse bir rapor daha paylaşın. Lakin düzeleceğini pek düşünmüyorum, zira DX9 desteğinin kalkması sonucu birçok kullanıcı sıkıntı yaşadı ve henüz çözümü yok, yeni güncellemeleri beklemekten başka çare yok gibi görünüyor. Yine de dediklerimi yapın bakalım.
Directx indirmesi yaparken Bing Bar seçeneğini kapamalı mıyım?

Şunu da silin;

Bunu tekrar yükleyin;

Rocket League - Hızlı Resim
Gene bu sorun devam etmekte

İlginç bir şekilde her raporunuzda farklı bir hata görüyorum ve bu hatalar önceki raporlarda bulunmuyor. Sadece söylediğim dosyaları siliyorsunuz öyle değil mi?

Bunu tekrar yükleyin;
Son bir rapor daha paylaşın. Dediğim gibi her raporda farklı bir hata görüyorum.

Çözüm

Bunu tekrar yükleyin;
Fotoğrafını paylaştığım ekran çıkmakta fakat 5 saniye sonra gidiyor oyunum açılıyor
Yardımınız için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı