Çözüldü Rust Disconnected: EAC:unconnected Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

alemoyuncux

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşalr ben Rust'a Nvidia GT 740M ekran kartı ile girince oyunda sunucuyu seçtikten sonra giriş yaparken atıp Disconnected: EAC:unconnected Hatası bu hatayı veriyor ama İntel ekran kartı ile girince hata vermeden sunucuya girebiliyorum. Yardım eder misiniz?

ffff.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Malesef recep abiyi bekliyorum.

Kardeşim ben çözdüm antivirüs programını kompile kapa görev yöneticisiden. Sonra dene. Bende avast vardı kapadım girdi.
  • Intel(R) Core(TM) i5-4200M CPU @ 2.50 GHz
  • 8 GB Ram
  • Win 10
  • 64 Bit
  • Intel(R) HD Graphics 4600
  • NVIDIA GeForce GT 740M
Ekran Kartlarım Güncel Hem aygıt yöneticisinden hem NVIDIA Experiance'den kontrol ettim VE Oyunum Orjinal.

Malesef recep abiyi bekliyorum.

Kardeşim ben çözdüm antivirüs programını kompile kapa görev yöneticisiden. Sonra dene. Bende avast vardı kapadım girdi.

Çözüm
Arkadaşlar bendede aynı sorun var 4 gündür bir serverde oynuyorum. Bu sabah aynı servere girmeyi denedim Eac disconnected hatası almaya başladım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Antivirüsü kapadım EasyAntiCheat silip yeniden yükledim. Oyunu silip yeniden yükledim lakin servere giremiyorum. Lütfen yardım edin.

Çözülmüşmü görmedim ama Steamdan Rust'a sağ tık yapıp özellilker,yerel dosyalar diyosunu ekrana 4 seçenek çıkıyor. En üsttekine tıklıyosunuz karşınıza birsürü dosyalar çıkıyor. En altlarda East Anti Chat dosyaları var 2 adet. Onları siliyosunuz, tekrar 4 seçeneklı yere dönüp Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü doğrula diyosunuz ilk seferinde bazı dosyaları doğrulamaz 1 kere daha doğrula dıyosunuz. Sonra oyun açılıyo 4 seçeneklı yer:
  • Yerel ağlara gözat
  • Oyun Dosyalarına Yedekle
  • Oyun Dosyalarını Sil
  • Oyun Önbelleğinin Bütünlüğünü Doğrula

Bende disconnet hatası veriyo. Oginal ama başka yerden indirdim. 500 kişi ordan indirdi onlar giriyo ben giremiyom.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı