Çözüldü S3 mini CWM Recovery kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TRVDehşeti

Hectopat
S3 mini model telefonuma odin ile CWM Recovery yükledim. Şimdi de telefonu Recovery modunda açıp hafıza kartına attığım root dosyasını bulup flashlamam gerekiyormuş fakat hafıza kartım yok. Az önce Recovery modda choose ZIP from external SD card diye bir seçenek buldum ve bildiğim kadarıyla burası telefonun dahili hafızası oluyormuş. Dosyayı dahili depolamaya atıp flashlasam işlem gerçekleşir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SD karttan halletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bazı Romlar sadece system imajı taşımıyorlar. Çakışma yaşanabilir; Rom, Data'nızı silmek isteyebilir.
S3 mini model telefonuma odin ile CWM Recovery yükledim. Şimdi de telefonu Recovery modunda açıp hafıza kartına attığım root dosyasını bulup flashlamam gerekiyormuş fakat hafıza kartım yok. Az önce Recovery modda choose ZIP from external SD card diye bir seçenek buldum ve bildiğim kadarıyla burası telefonun dahili hafızası oluyormuş. Dosyayı dahili depolamaya atıp flashlasam işlem gerçekleşir mi?
Evet sorun olmaz yapabilirsiniz.
Not: Eski telefonum cwm ile yapmadığım şey kalmıyordu çok çekti benden. :)

Son düzenleme:
Evet sorun olmaz yapabilirsiniz.
Not: Eski telefonum cwm ile yapmadığım şey kalmıyordu çok çekti benden. :)
Ben de eski telefonumu rootlu ve cwm yüklü kullanıyordum. Hatta ne olduğunu bilmediğim şeylerle uğraşıp telefonu tamamen çökertmiştim ama orijinal romunu yükleyip sorunu çözmüştüm. 😀
SD karttan halletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Bazı Romlar sadece system imajı taşımıyorlar. Çakışma yaşanabilir; Rom, Data'nızı silmek isteyebilir.
Hocam ben dayanamadım ve denedim 😀 ve işlem gerçekleşti root checker ile kontrol de ettim supersu da yüklenmiş.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı