Çözüldü Sahte GTA5 İndirdim Bilgisayar kapanıyor virüs girdi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BiLLizard07

Kilopat
Yer
Antalya, Turkey
Daha fazla  
Selam telefondan yazdığım için kusura bakmayın arkadaşlar yanlış yazmış olabilirim. Bilgisayarın ilk açıldığında bir şey olmuyor, yani nasıl diyim yani normal bilgisayar gibi açılıyor, sonra da ben nasıl diyeyim. 10 dakika yada 5 dakika geçmeden bilgisayar aşırı ısınıyor, korkmaya başladım önceden bilgisayara bayağı önceden gta 5 indirmiştim.

Ama ben yüklemiştim, bilgisayara yani yuklemeye bile cesaret etmeden geri silmistim. Bilgisayara nedense bugün bir şeyler oldu arkadaşlar yardım ederseniz çok sevinirim, lütfen bilgisayardan korkuyorum yanacak, birşey patlayacak birşey olacak diye yardım edin. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gta 5'i nasıl yükedin bilmiyorum ama sıcaklık değerlerini buraya yaz. İşlemci ekran kartını. Birde ısınıyor derken PSU'da ısınıyor mu? İşlemci ekran kartı markası nedir? Stok soğutucu mu kullanıyorsun?

Virüs yedin işlemciyi arka planda virüs tüketiyor. Format At. Veya Anti virüs pogramı ile tara bilgisayarını.

Kardeş bilgisayara tam olarak ne olduğunu anlatabilir misin? Bu arada GTA 5 PC versiyonu çıkmadı saçma saçma yerlerden indirmeyin. Belki de indirdiğiniz dosya virüslüydü ve bilgisayarı zorluyor.

Ben geçenlerde internetten WD için Crack indirdim ve DGEN.EXE diye bir virüs bulaştı. İşlemci %100 çalıştırıyordu ve sıcaklık 65 derece oluyordu. Görev yöneticisinden CPU kullanımına bak.

Sistemini, kullandığın soğutucuyu, ısı değerlerini ve görev yöneticisinden işlemciyi en çok kullanan programı yaz. Virüs bulaşmış olabilir.

Pusat senin dediğin gibi yüzde 94 galiba, ama sonra format attim geçti. Tamam da ama genede biraz korktum arkadaşlar, ne gta 5 bilmiyorum arkadaşlar. Nasıl oldu bir yerde buldum indireyim dedim böyle oldu. Ama ilk eylülde çıkmıştı galiba, o zaman indirmiştim aradan birkaç sene geri bende o zaman indirdim.

Gta 5'i nasıl yükedin bilmiyorum ama sıcaklık değerlerini buraya yaz. İşlemci ekran kartını. Birde ısınıyor derken PSU'da ısınıyor mu? İşlemci ekran kartı markası nedir? Stok soğutucu mu kullanıyorsun?
. Evet stok soğutucu var, ekran kartı biraz yeni 3 fanli olduğundan o bile yetersiz kaldi ama düzeldi galiba.

Gecen de space engine mi ne öyle oyun var, onu indirdik virüs vardi galiba. Çünkü Eset nod32 virüs buldu ama ben tarama yaparken sildi galiba :/

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı