Çözüldü Şarj %97’de prize takılı dolmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Razor Crypter

Hectopat
1 Aydır bu sorun ile uğraşıyorum. Hiç bir şekilde %98'den yukarı çıktığını görmedim. Youtube'ta izlemediğim araştırmadığım kaynak kalmadı yardım.

Resimler :

Capture.PNG

T.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dizüstü bilgisayar pil kendini korumaya alıyor. %2-%10 arasında boş alan bırakıyor. Kısacası bu bir sorun değil.
Sanırım bilgisayar lenovo marka. Bilgisayarın bataryası gömülü ise ayda 2 kez bataryada kullanın günlük kullanım modunda kullanın. Sadece batarya takılı iken oyun oynamayın. Bataryayı önerdigim gibi kullanırsanız 2 sene boyunca batarya ömrünüzden sadece %10-15 kayıp yaşamış olursunuz.

Bende de o takıntı vardı. 2 tane Lenovo marka laptop kullandım. 2 üründe de aynı şekilde cihazı kapatır. Şarj kablosunu çekerdim 15 saniye falan bekler cihaz kapalı iken tekrar takardım. Bilgisayarın şarjını %100'e tamamlardım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı