Çözüldü Siyah ekran sonrası No AMD Graphics driver is installed hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

maksu

Hectopat
Yer
Kayseri
Bilgisayarı kapatmak için başlat menüsüne tıkladığım anda ekran karardı ve 15-20 saniye siyah ekrandaydı. Sonrasında masaüstü simge boyutları değişmişti. Radeon'un silindiğini tahmin ettim ve haklı da çıktım. Driver silinmiş. Radeon Software tıkladığımda aşağıdaki uyarıyı alıyorum.
No AMD Graphics driver is installed, or the AMD driver is not functioning properly. Please install the AMD driver appropriate for your AMD hardware.
Bilgisayarım 20.4.2 kullanıyorum 20.9.1 veya 20.9.2'ye geçtiğimde uygulamanın simgeleri aşırı büyük oluyor.
Neden siyah ekran yedim?

Son düzenleme:
Çözüm
Sadece Software'de oluyor ve küçülmüyor. DDU ile silip yükledim gene 20.4.2 yükledim.
Yazmayı unutmuşum neden yemiş olabilirim?
20.4.2'de FreeSync desteklenmiyor yazısını gördüm. Tekrardan DDU ile silip 20.9.1 indirdim ve hala aynı şekilde desteklenmiyor yazıyor fakat bundan önce kullanabiliyordum.
Çözüm:
Windows ayarları > Güncelleştirme ve güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş Başlangıç > Sorun gider > Gelişmiş Seçenekler > Başlangıç ayarları > Yeniden başlat F7 (Sürücü imza zorlamasını devre dışı bırak) basın ve ardından tekrardan sürücüyü tekrar kurarak çözüldü.
Sadece Software'de oluyor ve küçülmüyor. DDU ile silip yükledim gene 20.4.2 yükledim.
Yazmayı unutmuşum neden yemiş olabilirim?
20.4.2'de FreeSync desteklenmiyor yazısını gördüm. Tekrardan DDU ile silip 20.9.1 indirdim ve hala aynı şekilde desteklenmiyor yazıyor fakat bundan önce kullanabiliyordum.
Çözüm:
Windows ayarları > Güncelleştirme ve güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş Başlangıç > Sorun gider > Gelişmiş Seçenekler > Başlangıç ayarları > Yeniden başlat F7 (Sürücü imza zorlamasını devre dışı bırak) basın ve ardından tekrardan sürücüyü tekrar kurarak çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı