Çözüldü SoftPerfect Personal Firewall Windows 8

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enescan Bektaş

Hectopat
Yer
Kocaeli
SoftPerfect Personal Firewall programını Windows 8'de çalıştırmak istiyorum fakat çalışmıyor. Uyumluluk sorunları var diyor yardım almadan çalıştır deyince de "Could not initialize the driver. Please reboot the system" hatası veriyor. Yani setupta kurması gereken driverleri kurmuyor. Bu programın Windows 8 sürümünü bilen veya nasıl çalıştırıldığını bilen birisi varsa yardım etsin.

Not: İnternette SoftPerfect Personal Firewall Windows 8 diye aratıp çıkanları indirdim fakat çalışmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program Windows 8 ile uyumlu değil başka bir Firewall yazılımı yüklemelisiniz ya da Internet Security'leri deneyin.

Hayır ben anlayamıyorum. Cidden anlamakta zorluk çekiyorum. Şimdi sen bir güvenlik programı kullanmak istiyorsun. Bu yüzden hayatımda adını ilk defa duyduğum, en son 2008'de güncellenen bi programı seçiyorsun.

Bak! Güvenlik programındaki mantık güncel olmasıdır. Senin bu yapmaya çalıştığın ne biliyor musun, virüslere resmi davetiye yazmak...

Milyonlarca yılda evrimleşen bir beyin taşıyorsunuz arkadaşlar. Bunu kullanın!

Abi sitesine bi gri programın: SoftPerfect Personal Firewall

En son Ağustos 2008'de güncellenmiş. Windows 7 bile çıkmamıştı o tarihte. Sonra Windows 8 ile uyumsuz... Hayır senin gibi bi ton kişi de çalıştırmak için kıçını yırtıyor. Windows 7 ile sürücü modeli değişti bi kere neyini çalışacak....

Video yaptım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Yanlış anladın ben bunu bir programla oto kullanmak için istiyorum yoksa norton 360 orjinal sürümü var :)
Firewall olsun diye istemiyorum yani bir program'a entegre etmek için ihtiyacım var ^^ :D

Edit: Windows 7'de çalışıyor çalışmıyor demişsin :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı