Çözüldü SonOyuncu FPS düşüşü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eeen

Hectopat
Craftrise'da oynuyordum fakat SonOyuncu zamanla bana daha iyi gelmeye başladı ve sonoyuncuya geçtim. Fakat SonOyuncu'de sürekli drop yiyorum. Oyunda 900 FPS almama rağmen çok anlık donmalar oluyor tüm yöntemleri yaptım fakat olmadı. Çözümünü bilen var mı?

FPS'yi sabitleyince drop iki katına çıkıyor.

Aslında çok iyi oynuyorum fakat strafe yapamayınca aşağı atıyorlar veya rekt atıyorlar. Bana biraz strafe öğretebilir misin?

Hocam çözüldü olarak işaretlemişsiniz teşekkür ederim. Hocam ben SKY Wars'da sıralamadayım haberiniz olsun. Bed warsda da kalıcıdayım. PVP videolarım var bura atabilirim ama konudan alakasız olur. PVP öğretici videoları ile ilgili sorunuz olursa yeni konu açıp beni etiketleyin.

Hocam çözüldü olarak işaretlemişsiniz teşekkür ederim. Hocam ben SKY Wars'da sıralamadayım haberiniz olsun. Bed warsda da kalıcıdayım. PVP videolarım var bura atabilirim ama konudan alakasız olur. PVP öğretici videoları ile ilgili sorunuz olursa yeni konu açıp beni etiketleyin.

Kanalınızın ismi nedir acaba?

Hocam benim değil ama oyundan çok yakın arkadaşım olur. Adı pavel Games YouTube yazınca çıkıyor. Bende yakında video atmaya başlicağım inşallah yeni sistem toplar isem. Strafe videosu hazırlamaya çalışacağım o zaman linkini atarım. Ama W-tap yapmaya çalış.

Hocam benim değil ama oyundan çok yakın arkadaşım olur. Adı pavel Games YouTube yazınca çıkıyor. Bende yakında video atmaya başlicağım inşallah yeni sistem toplar isem. Strafe videosu hazırlamaya çalışacağım o zaman linkini atarım. Ama W-tap yapmaya çalış.

Berat abiyi severek izlerim :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı