Çözüldü Sword Art Online izleme sırası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Roughrath

Centipat
Merhabalar, Sword Art Online'ın 1 ve 2. sezonlarını izledim uzun süre önce fakat tekrar başlamak istiyorum. Arada film şeklinde bölümler ve yeni sezonlar çıkmış sanırım. Tam olarak sırası ile izlemek için hangilerini hangisinden sonra izlemeliyim yazar mısınız? Teşekkürler.

Çözüm
Sword art online -> Sword art online II -> Sword art online: Ordinal Scale -> Sword art online: Alicization -> Sword art online: Alicization - War of underworld
Sword art online -> Sword art online II -> Sword art online: Ordinal Scale -> Sword art online: Alicization -> Sword art online: Alicization - War of underworld

Şimdi şu son yazdığın Sword art online: Alicization - War of underworldbu netdlixde yok nerden bulabilirim acaba bide şuan 2. Sezondayım bitirip filmi izlicem oradanda bu son yazdığını izliyicem ama bunu bulamamk beni izlememeue teşvik ediyor :d

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı